Голова Аграрної партії на Снігурівщині Олександр Клепач, члени організації Олег Сергеюк та Ігор Зіньковський завітали до села Промінь, щоб привітати місцевих мешканців з Днем молоді. До привітань також приєдналися голова Горохівської сільради Валерій Бійчук та депутат Снігурівської райради Олександр Масюк. Зустріч відбулася вранці, 24 червня.
Олександр Клепач урочисто вручив футболістам с. Промінь новенькі комплекти форми, в якій команда виступатиме у матчах першості Снігурівського району, де наразі промінці – у верхній частині турнірної таблиці. До речі, вже перший матч у нових кольорах команда зіграла сьогодні проти футболістів “Вікторії” зі Знам’янки, мінімально поступившись лідеру чемпіонату в запеклій боротьбі з рахунком 1:2.
“Олександр Клепач вже довгий час підтримує нашу команду. Це і організація поїздок на матчі, і придбання спортивного інвентаря. Він ніколи не відмовить у допомозі. Хлопці дуже щасливі та вдячні. Кращого подарунку до Дня молоді годі й чекати!”, – відзначив капітан команди Сергій Господаренко.
Підтримує спорт у селі вже багато років і місцевий фермер Володимир Потравко. З моменту створення ФК “Червоний Промінь” аграрій опікувався місцевими футболістами, допомагає їм і зараз. Сьогодні він також долучився до привітань та побажав команді перемог не лише у спорті, а й у всіх сферах життя. Адже промінці – одна з наймолодших команд чемпіонату, але в той же час сильна та амбіційна.
“Давно хотілося зробити такий подарунок команді, яка завжди націлена на результат. Люди в Промені не пропускають жодного домашнього матчу своїх улюбленців. Аграрна партія на Снігурівщині, як кажуть, взяла під своє крило не лише спорт. Наші представники-аграрії завжди допомагають землякам”, – зазначив голова організації Олександр Клепач.
Як відомо, члени Аграрної партії на Снігурівщині посприяли у придбанні нових дверей для приміщення Новософіївського ФАПу, а також придбали нові двері та євровікно для Баратівського дитсадку. Не забувають представники партійної організації і про ветеранів, для яких минулого місяця також влаштували святкові заходи.
“Наша організація в районі працює активно. Збираємося, обговорюємо проблемні питання, пропонуємо шляхи їх вирішення. Ми запрошуємо всіх бажаючих до наших лав, до активної участі у суспільно-політичному житті на Снігурівщині. В наш час потрібно об’єднуватися, консолідувати зусилля та суспільство задля розвитку громади”, – підкреслив лідер снігурівських сільгосптоваровиробників Олег Сергеюк.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *