NDI опублікував результати дослідження Національний демократичний інститут з міжнародних питань (NDI) опублікував результати дослідження, яке проводилося в Україні і завершилося в грудні 2017 року.

За даними дослідження, в країні спостерігається тенденція підтримки гендерної рівності: більше половини українців підтримують рівну участь чоловіків та жінок у політичному житті. 84% громадян, незалежно від політичних симпатій, підтримують розвиток демократії в країні.

Попит на членство в ЄС і НАТО також залишається стабільним на рівні 55% і 40% відповідно. Крім того, NDI досліджував симпатії і антипатії українців по відношенню до політичних сил. “Позитивне ставлення до більшості основних політичних партій скоротилася з липня 2017 року”, – йдеться в повідомленні інституту.

Найвищі показники негативного ставлення людей отримали партії БПП і Народний фронт.

Найменше негативних відгуків отримала Аграрна партія України. Згідно з дослідженням, близько 64% українців ще не визначилися з партією, яку вважають близькою собі.

Фото: ndi.org Нагадаємо, раніше лідер Аграрної партії Віталій Скоцик заявив про необхідність побудови надійного партнерства України з Німеччиною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *