Сьогодні влада фактично знищує професійну музичну освіту. У школах зникають уроки співу, майже не залишилось хорів, гостро постало питання про розформування музичних шкіл. Скоро вже не буде кому вступати до коледжів, інститутів, консерваторій та академій. Зараз важливо напрацювати ефективні законодавчі механізми і надати українському мистецтву нового імпульсу.

Про це говорили сьогодні, 3-го квітня, на засіданні Ради Аграрної партії з питань мистецтва.

«Вітчизняна музична освіта була ж найкраща у світі! Ті самі французи казали: «Навіщо ви переймаєте Болонську систему? Ми ж у вас вчимося!» Ми давали світу кращих музикантів і композиторів. Так, потрібно рухатися в Європу, але з розумом. У нас є своє, якого ми не повинні втрачати», – підкреслив голова Ради з питань мистецтва Олександр Злотник.

Нині фактично жодна політична сила не має такої кількості народних і заслужених артистів, як Аграрна партія. Це яскраве свідчення того, що мистецтво та Аграрна партія – поруч, – наголосив Олександр Злотник. І нагадав присутнім, що земля, жінка і пісня – три головні «кити», на яких тримається Україна.

«Найперше в житті кожної людини – це духовність. А надбудова – то вже економіка. Такого принципу давно дотримуються, наприклад, в Японії. У них все це починають закладати у дитячому садочку, потім розвивають у школі… І вже виходить молодь із зовсім іншим мисленням. Вона зовсім по-іншому ставиться до грошей, до накопичення, до праці тощо. Нам також потрібно навчитися жити за таким принципом. Сильні традиції та духовність – це основа успішної держави! Тим більше, що Україна має колосальний потенціал», – упевнений Олександр Злотник.

 

Ідеологія Аграрної партії передбачає прості принципи: збережемо найдорожче, збудуємо найкраще! Що ж може лежати глибше в душі українця, ніж наші традиції, духовність, культура і пісня? Це те, що формує світогляд, цінності та життя кожного. Це те, що нас об’єднує, – зауважив голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

«Сьогодні на базі Ради з питань мистецтва ми напрацьовуємо не тільки якісне сучасне законодавство, але й реальні механізми реалізації мистецьких ініціатив. І головне – вже зараз створюємо майданчики, які об’єднують метрів мистецтва, де талановита молодь може заявити про себе світові»,– зазначив політик.

 

Рада з питань мистецтва продовжує працювати над потужними та яскравими проектами. Для поліпшення координації роботи створено секретаріат Ради, який очолила заслужена артистка України, член Президії Аграрної партії Ярослава Руденко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *