19 вересня в Миколаєві відбулася звітно-виборча конференція обласної організації Аграрної партії. Новим головою став фермер Анатолій Гасюк, який раніше очолював Веселинівську районну організацію та був виконуючим обов’язки обласного голови.

«На минулих виборах в Веселинівському районі в райраду ми набрали 34% голосів, а на виборах у новостворену громаду підтримка зросла до понад 46%. З 26 депутатів у нас 13. Мені не соромно стояти тут перед вами. Я знаю, що буде нелегко, знаю, що буде тиск адмінресурсу, будуть всілякі перешкоди, але тільки разом ми зможемо вистояти. Дякую за довіру, я докладу всіх зусиль, щоб її виправдати», – зазначив Анатолій Гасюк.

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, який брав участь в роботі конференції, привітав новообраного голову та побажав, аби обласна організація стала настільки ж сильною, як і Веселинівська.

«Я переконаний, що обласну організацію має очолювати людина, яка не боїться йти у владу, яка розуміє, що справжні державні управлінці повинні рости з областей», – зазначив Віталій Скоцик.

 

Анатолій Гасюк наголосив, що першочергові завдання – це розбудова партійних організацій у всій області та участь у виборах.

«На сьогодні в області сформовано депутатський корпус із 43 депутатів, із них 18 депутатів районних рад, 10 депутатів сільських рад та 15 перших депутатів сільських рад об’єднаних  територіальних громад. На наступних виборах ми плануємо поповнити ряди депутатського корпусу. Зокрема, 24 вересня – братимемо участь у  виборах старост у Веселинівському районі, а 29 жовтня – підемо на вибори до ОТГ депутатів Новополтавської сільської ради об’єднаної територіальної громади та відповідного сільського голови у Новобузькому районі», – каже новообраний голова.

Під час звітно-виборчої конференції обрали і заступників голови, виконавчий комітет, мандатну комісію та визначилися  із місцезнаходженням обласної організації Аграрної партії.

Також Анатолій Гасюк відмітив, що важливим завданням залишається боротьба з грабіжництвом та рейдерством власності фермерів. В області сформована Аграрна самооборона, яка цілодобово на зв’язку і допомагає людям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *