Шановні колеги!

28 червня на базі господарства агропромислового холдингу АСТАРТА «Агрофірма ім. Довженко», що в с. Шишаки Полтавської області, відбудеться Перший Європейський День Ферми. А тому радо запрошуємо вас на зліт українських аграріїв.

Ексклюзивно вашій увазі представлять кормоцентр і ознайомлять з алгоритмами його роботи – від вирощування до розвезення по господарствам. Потужності кормового центру розраховані на забезпечення 10 000 корів на добу. Загальний обсяг інвестицій кормоцентру оцінюється в понад 3 млн долл. США.

За інформацією агропромислового холдингу АСТАРТА, сьогодні є безумовні перспективи у розвитку молочного тваринництва в Україні, незважаючи на поточну складну кон’юнктуру ринку молока. Тому створення ефективної, з високим рівнем автоматизації, системи кормовиробництва дозволить підвищити якість раціону тварин, що, в свою чергу, сприятиме зміцненню здоров’я корів та збільшенню продуктивності на 20-30%.

«Крім того, така централізація забезпечить раціональніше використання ресурсів за рахунок компактного розташування кормового клину та вивільнення частини техніки, яка раніше обслуговувала заготівлю на кожній окремій фермі, для виконання інших с/г операцій», – повідомляють у компанії.

Під час Першого Європейського Дня Ферми будуть присутні понад 300 гостей, серед яких: власники, керівники та агрономи провідних молочнотоварних ферм України; визнані експерти галузі та незалежні консультанти; представники громадських об’єднань і комерційних компаній; державних установ та засоби масової інформації.

Посилання для реєстрації вказано нижче:

http://track.mlsend3.com/link/c/YT02NDMyNjU0MTgyNDAxOTc4MTYmYz1hMGo2JmU9NDgyMiZiPTEwNDk0OTM1MyZkPXc5czhyM2w=.qI0xAk3LfN0Tvx8E9yF6XPAxOFz08YkZ4Jc39WereWw

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *