Проти «дерибану» землі!

Підписавши Меморандум з МВФ про чергову позику, влада взяла зобов’язання  поспішно виставити на продаж українську землю сільськогосподарського призначення. Якщо це станеться , нашу землю  розкуплять і узурпують кілька фінансових кланів. Бо лише вони мають на це кошти. Усі хто сіє хліб, і годує країну , не зможуть  вільно працювати  на своїй землі. Усі хто споживає продукцію  сільського  господарства, потерпатимуть від її дорожнечі і дефіциту. Тому Аграрна партія України виступила проти  поспішного  і «дикого» ринку землі, стала ініціатором  Всеукраїнського збору підписів «Не дамо вкрасти землю».  Миколаївська регіональна партійна організація включилася в оголошену акцію по збору підписів і зібрала майже у всіх міста області та районах тисячі  анкет з підписами проти  продажу землі у нинішніх економічних умовах.

А 7 червня 2017 року  представники всіх областей зібралися під Верховною Радою та мали на меті не допустити розпродажу сільськогосподарських земель.  Серед делегацій областей  під стінами Верховної Ради України  була потужна, згуртована  делегація від Миколаївської регіональної партійної організації Аграрної партії, яка з гаслами  «Не дамо вкрасти українську землю», з прапорами України та Аграрної партії  пройшла від Майдана Незалежності по вулиці Грушевського до Верховної Ради України.

Чому зібралися під стінами Верховної Ради України  делегати? Бо парламент є останнім бар’єром, який може не допустити  розпродажу національного багатства.

Делегати  від усіх областей принесли під парламент 3 мільйони підписів проти «дикого»  ринку землі, зібрані під час   Всеукраїнської акції «Не дамо вкрасти землю!», яку ініціювала Аграрна партія. Тож хай кожен народний обранець згадає, що таке воля народу, побачить її документальне втілення. І зробить усе можливе, щоб наша держава уникла катастрофи, яку їй готує лобі олігархів і міжнародних корпорацій.  Бо понад 80% українців – проти поспішного відкриття ринку землі в Україні у сучасних умовах. Продаж землі зараз не на часі. Про що  і засвідчили  3 млн. підписів, які зібрала Аграрна партія.

Парламент, від якого залежить доля землі, мав би  почути думку і вважати її керівництвом до дій, але на жаль Андрій  Парібій  , голова Верховної Ради України , не вийшов до  мітингувальників, які стояли під стінами Верховної Ради України.

Ринок землі небезпечний у нинішніх умовах. Жоден із законопроектів про обіг землі не може ефективно працювати в умовах, коли в Україні відсутнє комплексне земельне законодавство, верховенство права, гарантії недоторканності власності та справедливе покарання за рейдерство. В умовах, коли на сході триває кровопролитна війна за рідну землю. В умовах, коли величезними масивами земель сільгосппризначення розпоряджається наскрізь корумпований Держкомзем. В умовах, коли олігархат диктує правила гри у політиці й економіці. В умовах, коли 96% сільгоспвиробників не мають коштів на купівлю землі. Тоді  національне багатство дістанеться олігархам і спекулянтам. Спочатку  необхідно ліквідувати всі лазівки для махінацій із земельними ресурсами, створити необхідні запобіжники, а вже потім ставити питання про доцільність відкриття ринку землі.

Тому делегати під стінами Верховної Ради України 7 червня 2017 року і  вимагали   від влади, керівництва парламенту і всіх народних депутатів прислухатися до голосу Українського народу – зупинити плани поспішного розпродажу землі! Вимагали підтримати ідею комплексної земельної реформи, яка міститиме запобіжники від різноманітних спекуляцій землею та її неефективного використання, принесе користь кожному українцю. Мораторій на продаж землі має діяти до завершення земельної реформи та супутніх реформ .

 

Аграрна партія мала на меті передати голові Верховної Ради України  розроблений експертною групою партії  проект Закону України «Про Загальнодержавну програму розвитку земельних відносин в Україні  на період до 2015 року», що містить  комплексний план земельної реформи  з 16 напрямків. Цей документ напрацюваний на земельних форумах в усіх регіонах України,  буде переданий до Верховної Ради України разом з резолюцією прийнятою на мітингу під стінами Верховної Ради України 7 червня 2017 року.

Згідно з Конституцією України, єдиним джерелом влади в Україні є народ. А Верховна Рада – його представницький орган, що має працювати винятково в інтересах Українського народу. Український народ, згідно з Основним законом, є власником і господарем української землі! І саме він має вирішувати її долю!

Український народ вимагає  продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення до завершення повноцінної та комплексної земельної реформи.

Анатолій Гасюк, голова Миколаївської РПО АПУ

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *