Затамувавши подих, діти в яскравих костюмах чекають на свій вихід. Вони дещо нервують, перешіптуються, однак на публіку виходять посміхаючись. Лунає музика – і вже весь зал завмирає, милуючись танцем – професійність постановки вражає.

Ці діти зі звичайних невеликих сіл Високе та Розділ танцями займаються уже кілька років. А сьогодні вони танцюють на відкритті спорткомплексу, в якому матимуть приміщення для занять. Окрім танців, у спорткомплексі є гімнастичний зал, майданчик для мініфутболу та баскетболу, відділ для важкоатлетів, тенісний корт та сучасний тренажерний зал.

«Ще кілька років тому тут були руїни, вибиті вікна, стіни обсипались, всередині молодь палила багатття», – розповідає місцевий фермер Сергій Каліман.

Вони з братом чотири роки тому викупили це приміщення, заздалегідь погодивши з сільською радою, що призначення приміщення змінювати не можна.

«Просто шкода було дивитись, як усе це валиться. У нашому рідному селі Розділ такого комплексу не було. Ми вирішили реконструювати будівлю в сусідньому Високому. Тут зможуть займатися діти і з нашого села, і з сусідніх, та й взагалі всі охочі», – каже Олег Каліман.

Відкриття такого комплексу в селі – це історичний момент, – говорить на відкритті лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

«Це історичний день – без перебільшення. Наскільки мені відомо, в останні роки в Україні не відкривалося жодного спорткомплексу в сільській місцевості. А тут завдяки людям, які працюють на землі, у дітей буде змога тренуватися в комфортних умовах. І мене не дивує, що тут, у Запорізькій області, Аграрна партія на останніх виборах посіла перше місце серед політичних партій. Громади бачать, що роблять такі люди, як брати Калімани, щодня», – підкреслив Віталій Скоцик.

 

Аграрії, підтримуючи спорт, сьогодні виконують функцію держави, – вважає олімпійська чемпіонка, голова Спортивної ради Аграрної партії Стелла Захарова.

«Сьогодні треба сказати велике спасибі бізнесу, який вкладає гроші у соціальний напрямок. Я неодноразово піднімала тему меценатства на всіх рівнях, в тому числі і в профільному спортивному комітеті Верховної Ради. Але цей парламент, як і попередні, спорт не цікавить. Розумієте, селам, селищам буде набагато легше працювати з бізнесом, отримувати розвинену інфраструктуру і готувати дітей, які можуть вирости до зірок світового масштабу, якщо буде прийнято такий закон. Бо сьогодні ситуація просто критична. Здоров’я нації хвилює лише таких небайдужих людей, як аграрії», – говорить Стелла Захарова.

Спорткомплекс обладнаний роздягальнями, душовими та саувузлами, опалюється пилетами, як і школа, яка також фактично на утримуванні фермерського господарства «Таврія Скіф».

«Аграрії ведуть соціально орієнтований бізнес – хтось будує водогони, хтось ремонтує дороги, дахи в школах, міняє вікна, ремонтує ФАПи. Однак будівництво такого комплексу – це колосальна інвестиція. І сьогоднішня подія – це справжнє свято для села. І це гарний приклад для інших», – каже голова Запорізької обласної організації Аграрної партії Олег Ніколенко.

Під час візиту в Запорізьку область делегація Аграрної партії також взяла участь у відкритті нового овочесховища та провела зустріч із громадою Любимівки.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *