Карасьов: Парламентські партії бояться втратити рейтинг і хочуть “заморозити” розвиток ОТГ

На думку Карасьова, часті вибори, як, наприклад, вибори до ОТГ в Україні, і великі фінансові можливості громад стали фундаментом для будівництва нових партій

Влада вводить додаткове навантаження на місцеві бюджети, щоб “заморозити” розвиток ОТГ і зупинити зростання рейтингу нових політичних партій. Про це на прес-конференції заявив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, повідомляє “Обозреватель”.

На думку Карасьова, часті вибори, як, наприклад, вибори до ОТГ в Україні, і великі фінансові можливості громад стали фундаментом для будівництва нових партій.

“Те, що в Україні кожні кілька місяців проходять вибори до ОТГ, дає можливість новим партіям будувати структуру з низів. Ці нові партії отримують великі можливості, перемігши на виборах в ОТГ. Владі це не вигідно. Для нинішньої політичної еліти це великий ризик втратити голоси виборців. Введення додаткового навантаження на місцеві бюджети — це спроба “заморозити” розвиток місцевих громад і не дати новим партіям скористатися своїм успіхом на виборах”, – упевнений Карасьов.

Він також зазначив, що вибори до ОТГ стали реальним показником рейтингів політсил.

“Успіх на виборах ОТГ низки непарламентських партій (“Наш край”, “Укроп”, “Аграрна партія”) закономірно змушує партії, представлені в Раді, задуматися про своє політичне майбутнє. Вибори до ОТГ стали реальним і об’єктивним, а не лабораторно-соціологічним рейтингом політичних сил. Тому логічно, що парламентські партії через держбюджет-2018 хочуть збільшити фінансове навантаження на місцеві бюджети”, – вважає Карасьов.

Він заявив, що вибори до ОТГ 24 грудня, швидше за все, підтвердять лідерство непарламентських партій.

Як відомо, до п’ятірки партій-лідерів за кількістю обраних депутатів до ОТГ входять “Батьківщина”, БПП “Солідарність”, Аграрна партія, “Наш край” та “Укроп”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *