У Благовіщенському районі Кіровоградської області здійснено розбійний  напад на сім’ю керівника сільськогосподарського підприємства. Представники штабу ГС «АСУ» зателефонували потерпілому Вдовиченку Олександру Йосиповичу,який  повідомив про трагедію, що відбулася напередодні :

Напад стався 28 листопада 2017 року близько 20 години . Ми з дружиною знаходилися у будинку(наше помешкання розташоване недалеко від автобану Київ-Одеса,тому бандитам легко було залишити там свій транспорт і дістатися до будівлі непомітно через поле),раптом почули гавкання собак на подвір’ї. Дружина  пішла подивитися,що привернуло їхню увагу,відкрила двері. Невідомі особи в масках зі зброєю в руках залетіли в дім,збивши її з ніг. Далі все відбувалося ніби у страшному бойовику: нас почала бити,зв’язали,приставляли ножі до горла, пістолети до скроні,в будинку все перевернули,меблі порізали…Було дуже страшно, боляче і образливо. Здавалося це тривало вічність,насправді майже дві години. Бандити знайшли та забрали чималу суму готівки(нещодавно  я реалізував сою та хотів купити комбайн),цінні речі. Через декілька годин після нападу дружина змогла вивільнитися з вірьовок сама та звільнити мене. Зателефонували до поліції з телефону дружини,бо мій грабіжники забрали…

До приймальні громадської спілки «АСУ»  такі дзвінки уже стали не новиною.  Постійно звертаються одноосібники, приватні підприємці,керівники сільгосппідприємств області зі скаргами щодо погроз та фізичних розправ над їх сім’ями,а також з проханням про допомогу. Ми,члени ГС «АСУ», не можемо бути осторонь цих подій, тому звертаємося і будемо звертатися з  відповідними листами до  правоохоронних органів. Вони  повинні виконувати свій прямий обов’язок-знищення бандитизму,який набрав величезного розмаху  як на Кіровоградщині, так і у всій Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *