Аграрна партія стала широкою платформою суспільного єднання, завданням якої є повне перезавантаження держави та її інституцій. Якщо українська влада не стане на шлях реалізації довготривалої стратегії розвитку країни – вона приречена на перманентну кризу.

Про це заявили учасники XIII (чергового) З’їзду Аграрної партії, що відбувся 17 грудня у Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві.

Вони проаналізували ситуацію в регіонах і місцевих громадах, більшість із яких влада свідомо позбавляє фінансової самодостатності. Була дана оцінка виборам в ОТГ, що відбулися 29 жовтня, на яких, попри шалений тиск адмінресурсу, Аграрна партія вкотре здобула чесну перемогу – посіла третє місце. Переміг 391 депутат, що висувався від Аграрної партії, і ще 28 партійців, які йшли на вибори самовисуванцями. Кількість обраних депутатів, які висувалися Аграрною партією, від усієї кількості обраних депутатів, які висувалися політичними партіями, перевищила 12%.

«Вітаю всіх колег, хто пройшов це горнило виборів і вистояв. Проти нас використовували адмінресурс, застосовували величезний набір брудних технологій. Але ми довели, що перемога можлива і без підтримки олігархічного бізнесу. Ми зруйнували міф про «партію села». Остаточно вийшли з аграрної ніші і стали партією всього українського народу!» – підкреслив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Кількість депутатів місцевих рад, що є членами команди Аграрної партії, наближається до 4 тисяч. Новостворені ОТГ – це 4 мільйони людей, і Аграрна партія вже працює для них.

«Ми зробили кращим життя кожного 10-го українця. І ми знаємо, як змінити на краще життя всього Українського народу», – наголосив Віталій Скоцик.

З’їзд став не просто партійним заходом, а широкою дискусією, під час якої шляхи порятунку держави від нинішньої масштабної кризи обговорили політики, відомі митці, лікарі, письменники, підприємці, священики, юристи, воїни АТО.

Серед них – голова ГО «За демократію через право», член Венеційської комісії 2009-2013 років Марина Ставнійчук, священик Іван Баглей, майор, демобілізований заступник командира десантно-штурмового батальйону, учасник АТО Андрій Бойко, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, олімпійська чемпіонка Стелла Захарова, академік, Президент Національної академії медичних наук України Віталій Цимбалюк, народний артист Дмитро Яремчук.

Підсумком дискусії стало ухвалення резолюції З’їзду, в якій автори заявили, що Українська державність вкотре постала перед загрозою знищення через свавілля чиновницького класу, олігархів та їхніх лобістів, що годуються з корупційних схем.

«Грабіжницькі тарифи, стрімке зростання цін, тотальна корупція в органах державної влади, нищівний податковий прес, рейдерство – сумна реальність, яка позбавляє українців найменшого шансу на повноцінне життя. Між громадянином і державою утворилась прірва. На цьому тлі влада продукує псевдореформи, які лише погіршують ситуацію в судовій системі, медицині, освіті, науці, пенсійному забезпеченні. Втрачаючи підтримку і довіру людей, керівництво держави робить ставку на утримання влади за рахунок централізації ресурсів та монополізації інформаційного простору», – констатується в резолюції.

В Аграрній партії переконані: брак реальних змін є наслідком відсутності стратегії розбудови Української держави, яку правлячі еліти так і не виробили за 26 років Незалежності. Щоб розвиватися, Українська держава має бути перезавантажена. Її основою мають стати сильні інституції, що гарантують стабільний розвиток, незалежно від персоналій, що їх очолюють.

У резолюції Аграрна партія ставить низку вимог, які повинні лягти в основу стратегії виходу з кризи. Зокрема, політична сила вимагає відновити демократичні принципи роботи влади та свободу слова, реформувати виборчу систему, створити антикорупційний суд і знищити корупцію. В Україні слід забезпечити гідний рівень життя кожній людині, гарантувати захист права власності, провести комплексну земельну реформу і створити умови для ефективного самоврядування громад, – йдеться в резолюції.

Також З’їзд затвердив зміни до Статуту партії та її нову Програму, основою якої є нове розуміння місії Української держави, яка має давати стимули розвитку Людини, родини, громади і всього суспільства.

«Ми змінюємо філософію політики на користь служіння Людині. Мусимо повністю змінити і тип державності. Сьогодні наша держава є акціонерним товариством, яким на свій розсуд керують кілька кланів. Поставити Людину в центр державної політики – ось головний рецепт створення цивілізованої і сильної Української держави», – вважає лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Україна здатна увійти в коло розвинутих держав і забезпечити гідне майбутнє багатьом поколінням своїх громадян, якщо до влади прийдуть професіонали-технократи, здатні реалізувати стратегію дій в інтересах держави і народу.

На З’їзді було затверджено новий розширений склад Президії та Політради партії. Також обрано новий склад заступників Голови Аграрної партії, до якого, крім Олександра Ківшика, котрий продовжить працювати заступником, увійшли Олег Корбан та Едуард Зейналов.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *