Продукты в Украине станут еще дороже, если власть не начнет диалог с аграриями. Об этом заявил лидер Аграрной партии Виталий Скоцик по результатам форума в Украинском доме. Он требует пересмотреть бюджет на следующий год.

И вернуть фермерам положенные им деньги – по решению нардепов – финансирование урезали на 10 миллиардов гривен. К тому же, намерены отменить возврат НДС экспортерам. Виталий Скоцик утверждает – это удар по малому и среднему бизнесу. Он не исключает волну митингов и протестов уже в ближайшее время.

“Вчора відбулись попереджувальні мітинги у 3 областях України, де аграрії всеукраїнського аграрного форуму до якого входять 5 основних асоціацій – були вимушені вийти на дороги. Тому що вчерговий раз, третій рік поспіль з прийняттям бюджету на наступрний рік вирішили в аграріїв забрати кошти, які дають можливість реально засіватись весною.

За різними оцінками це орієнтовано 9-12 млрд гривень. Це дуже великі кошти, які дрібному і середньому виробнику не дадуть можливості якісно зайти у посівну компанію наступного року”, – говорит Виталий Скоцик, лидер Аграрной партии.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *