Створення будинку для потреб літніх людей, надання населенню якісних медичних послуг, освітлення вулиць, забезпечення громади питною водою та запуск комунального підприємства – головні пріоритети кандидата на посаду голови Оболонської сільської громади Семенівського району на Полтавщині Наталії Міхно на виборах 24 грудня.

Тут команда Аграрної партії працює з 2000-х років. Саме завдяки їхній роботі вдалося зберегти лікарню в 2012 році, багато років проводяться виїзні медогляди, – згадують місцеві жителі під час зустрічі з лідером Аграрної партії Віталієм Скоциком.

Медицина – не єдине питання, яким опікуються місцеві аграрії. Завдяки їхній підтримці не лише вдається забезпечувати садочок і школу мультимедійним обладнанням, належними санітарно-технічними умовами, а й фінансувати роботу допоміжних працівників.

«Наша мета – нове ставлення до людини, це належний догляд літніх людей і умови для розвитку молоді», – говорить Наталя Міхно.

 

Бюджет новоствореної громади – невеликий. На території, окрім фермерських господарств, немає жодних підприємств.

«Субвенції на освіту і медицину кожного окремого села не вистачає навіть на зарплату працівників, об’єднуватися потрібно, щоб акумулювати більше ресурсу. Ми, звісно, допомагаємо з бюджетів своїх господарств, але ж це ми платимо податки, і ці податки мають іти на наші громади. Зараз головне – зберегти школи та лікарні, і протриматися, поки Аграрна партія прийде до влади на загальнонаціональному рівні і прийме закони, необхідні для справжнього розвитку місцевого самоврядування», – говорить депутат Полтавської обласної ради, голова Семенівської районної організації Аграрної партії, директор ТОВ «Агріс» Володимир Куцовол.

Аграрна партія послідовно виступає за впровадження реальної децентралізації в країні, – наголосив на зустрічі з громадою Віталій Скоцик.

«Верховна Рада не дає громадам головного – землі. Земля за межами населених пунктів повинна бути передана в розпорядження громад, а не наскрізь прогнилого, корумпованого Держгеокадастру. У подальшому в повноцінне розпорядження громад мають бути передані і водні та лісові ресурси. 70% податкових надходжень мають залишатися в громадах. І лише 30% – іти на загальнодержавний рівень», – каже Віталій Скоцик.

Усього на Полтавщині Аграрна партія висуває 81 кандидата в депутати у 7 громадах, а в цілому по Україні – 713 кандидатів у депутати та 8 кандидатів на посаду голів ОТГ.

Нагадаємо, на останніх виборах до ОТГ 29 жовтня Аграрна партія увійшла в трійку переможців, набравши 12,9% голосів серед кандидатів, висунутих партіями. Це уже треті вибори підряд, на яких Аграрна партія посідає третє місце.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *