За попередніми результатами виборів до 4 об’єднаних територіальних громад, що пройшли 24 грудня (Височанській сільській, Городнянській міській, Варвинській й Линовицькій селищних) Аграрна партія впевнено зайняла друге місце за кількістю депутатських мандатів у Чернігівській області.

Серед політичних партій, й навіть парламентських, які висували своїх представників – друге місце є достойним результатом, побудованим на довірі виборців.

З 88 депутатських мандатів в 4 громадах – 19 вибороли кандидати від Аграрної партії. Це 21,6 % від загальної кількості депутатів.

Головою Варвинської селищної громади обрали Валентину Саверську-Лихошву, кандидата від Аграрної партії. Також політична сила виборола першість за обраними депутатами у Варвинській громаді – 11 мандатів.

Аграрна партія стабільно здобуває високі результати на виборах до міських громад. Чергове підтвердження – друге місце в Городнянській міській громаді й підтримка 19 % виборців.

Як відзначив Сергій Гайдай, голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії України й депутат обласної ради: «Аграрна партія вкотре посіла друге місце за кількістю депутатських мандатів на виборах в ОТГ. Цей результат здобутий всупереч великій кількості підкупу виборців та брудних провокацій. Ми щиро вдячні нашим виборцям, які не зважаючи на підкуп віддали голоси справжнім лідерам, що прагнуть навести лад в своїй громаді та країні.
Аграрна партія ставить перед собою три головні мети, які залишаються незмінними: «Землю – громадам! Кошти – громадам! Владу – громадам!». Це три умови ефективної роботи місцевого самоврядування й саме вони повинні дати ресурси, щоб місцева влада, обрана кожним із нас, могла забезпечити якісні послуги і розвиток громадам, 
» – запевнив Сергій Гайдай.

Прес-служба Чернігівської обласної організації Аграрної партії України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *