Аграрна партія на Чернігівщині виграє вибори у містахАграрна партія на виборах в ОТГ 24 грудня здобула друге місце в Чернігівській області, обігнавши більшість парламентських політсил! За попередніми результатами виборів до 4 ОТГ, представники Аграрної партії отримали 22% місць від загальної кількості депутатів.

Вибори відбулися у Височанській сільській, Городнянській міській, Варвинській й Линовицькій селищних об’єднаних територіальних громадах. З 88 депутатських мандатів 19 вибороли кандидати від Аграрної партії. Це достойний результат, побудований на довірі виборців.

Головою Варвинської селищної громади обрано Валентину Саверську-Лихошву, кандидатку від Аграрної партії. Це переконлива перемога з 64%. Також політична сила виборола першість за кількістю обраних депутатів у Варвинській громаді – 11 мандатів.

Аграрна партія стабільно здобуває високі результати на виборах до міських громад. Чергове підтвердження – друге місце в Городнянській міській громаді й підтримка 19% виборців.

«Цей результат здобутий всупереч підкупу виборців, яким займалися конкуренти, та великій кількості брудних провокацій. Дякую виборцям за підтримку, а нашій команді – за чесну перемогу. Аграрна партія ставить перед собою три головні мети, які залишаються незмінними: «Землю – громадам! Кошти – громадам! Владу – громадам!». Це три умови ефективної роботи місцевого самоврядування й саме вони повинні дати ресурси, щоб місцева влада, обрана кожним із нас, могла забезпечити якісні послуги і розвиток громадам. За два роки ми довели, що працюємо для людей, і розраховуємо знову отримати від них мандат довіри», – наголосив Сергій Гайдай, голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії України й депутат обласної ради.

Явка виборців на цих виборах склала понад 55% загалом по Україні, а в області понад 64%. Це більше, ніж на попередніх раундах виборів. Збільшення явки виборців вказує на зростання числа прихильників партій нової якості, таких як Аграрна, та зменшення підтримки тих, що не виправдали народних надій.

Нагадаємо, на виборах до ОТГ 29 жовтня Аграрна партія в області отримала перше місце за кількістю набраних голосів виборців – 26% та друге за кількістю депутатських мандатів – 71 (22%). В органах місцевого самоврядування Чернігівщини на сьогодні вже працює понад 614 депутатів різних рівнів від Аграрної партії. У нас 7 голів громад і райрад, 5 заступників та потужна фракція в облраді.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *