Попри тиск і адмінресурс, Аграрна партія перемагає на Хмельниччині

 За попередніми результатами виборів 24 грудня, Аграрна партія у Хмельницькій області посіла третє місце. Вибори пройшли у 6 ОТГ. За представників Аграрної партії проголосували 15,1% виборців. Перемогли 12 наших кандидатів!

Найбільше – 7 представників Аграрної партії – працюватимуть у депутатському корпусі Староушицької ОТГ. До Смотрицької та Жванецької ОТГ пройшли по 2 кандидати, до Крупецької – 1. У Баламутівській і Вовковинецькій поки що не здобули жодного мандата.

Аграрії впевнені, результат був би значно вищим, якби не численні махінації та порушення під час виборів.

«Спостерігачі від Аграрної партії констатували масовий підкуп виборців політсилами у переддень і навіть безпосередньо у день виборів. Голоси купували за ціною від 200 до 500 грн. Зробив свою справу й адмінресурс.  Досі у школах, садочках і ФАПах люди вірять: якщо проголосують «неправильно» – позбудуться роботи. Двох соцпрацівниць від Аграрної партії примусили зняти свої кандидатури», – розповідає голова Хмельницької обласної організації Аграрної партії Сергій Іващук.

На багатьох дільницях виявлено некомпетентність членів комісій: іноді справжню, а часом і вдавану. На Кориченецькій дільниці (Вовковинецька ОТГ) спостерігача і кандидата від Аграрної партії не пустили на засідання комісії перед відкриттям дільниці.

На дільницях Смотрицької ОТГ неможливо було знайти інформації про кандидатів. У бюлетенях раз-по-раз виявляли неточні прізвища та адреси.

«На наступних виборах ми врахуємо помилки, недопрацювання. Віримо, що з кожними наступними виборами будемо зміцнювати свої позиції», – підсумовує Сергій Іващук.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *