Аграрна партія на Херсонщині здобуває перше місце і  понад 30 % депутатських мандатів

 За попередніми даними, на виборах 24 грудня у Херсонській області Аграрна партія отримала 27,3% підтримки виборців і здобула 30,6% депутатських мандатів. Випередивши більшість парламентських політсил, Аграрна партія має заслужене 1 місце в області!

Вибори проходили в двох ОТГ (36 округів). Від Аграрної партії участь у виборчій кампанії в Херсонській області взяли 29 кандидатів, 11 із них здобули перемогу.

У Долматівській ОТГ (Голопристанський район) – були обрані депутатами 4 кандидати від Аграрної партії (18,2% від загальної кількості мандатів). Їх підтримали 24,3% виборців, які взяли участь у голосуванні.

У Роздольненській (Каховський район) – Аграрна партія стала беззаперечним лідером перегонів серед інших політичних сил, які брали участь у кампанії. Вибори виграли 7 висуванців (53,9%). Їх підтримали 30,7% місцевих жителів. Так, у с. Роздольне з 8 округів – 4 депутати здобули мандати, в с. Чорноморівка з 4 округів  – 2 депутати, в с. Вільна Україна з 2 округів – 1 депутат. Ще один кандидат з округа в с. Роздольне набрав однакову кількість голосів з опонентом із «Батьківщини», тому відбудуться перевибори.

Голова Херсонської обласної організації Микола Халупенко впевнений, що перемога Аграрної партії на цих виборах свідчить про високу підтримку ініціатив політичної сили.

За його словами, якщо поглянути на динаміку, можна побачити, що з кожними виборами ефективність партії зростає в Херсонській області та в Україні в цілому.

«Перше місце – показник того, що люди нам довіряють і ми маємо електоральну підтримку партії. Основний підсумок цих виборів – люди віддавали голоси за кандидатів, яких вони добре знають у своїх селах. Ми зібрали сильну команду, яка бере активну участь у житті жителів та в подальшому, вже у статусі депутатів, працюватиме над тим, аби громади та область розвивались, зростав добробут виборців», – наголосив Микола Халупенко.

Політик підкреслив, що виграти допомогли чесна боротьба, дотримання всіх норм, правил виборчого законодавства і особисте спілкування з виборцями та подякував кожному, хто підтримав кандидатів від Аграрної партії.

«Ми дякуємо всім за підтримку та довіру. Попереду дуже багато роботи. Працюємо разом над розвитком громади, для добробуту кожного!», – резюмував голова Херсонської обласної організації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *