У Новоолексіївській громаді на Запоріжжі Аграрна партія отримує понад 42% депутатських мандатів

 За попередніми результатами виборів 24 грудня, в Запорізькій області Аграрна партія – в числі беззаперечних лідерів.

Депутатський корпус обирали дві громади. У Новоолексіївській сільській раді ОТГ (Приморський р-н) 6 із 14 обраних депутатів – кандидати від Аграрної партії. Фактично наші однопартійці отримали 42,86% депутатських мандатів. Помітно високою була і явка виборців – 63%.

У Благовіщенській сільській раді ОТГ (Кам’янсько-Дніпровський р-н) Аграрна партія теж здобуває гарні результати. Перемогу отримали 6 із 21 кандидатів, висунених від Аграрної партії. Явка виборців склала 48%.

Загалом Аграрна партія в Запорізькій області, починаючи з жовтня 2015 року, здобула 61 мандат до ОТГ, яких станом на сьогодні утворено 36.

«Результати виборів вкотре підтвердили, що Аграрна партія на Запоріжжі, як і по всій Україні, має справді значну підтримку людей. Наш народ стомився від популізму. Люди довіряють нам, бо ми показуємо реальну роботу. Наші партійці – авторитетні місцеві лідери, професіонали і справжні господарі,  які взяли на себе відповідальність за долю  і добробут громад. Впевнений, що ще більші перемоги Аграрної партії – партії всього українського народу – вже не за горами. Ніхто нам не збудує державу, якщо ми самі її не збудуємо», – зазначив Голова Запорізької регіональної партійної організації Аграрної партії Олег Ніколенко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *