Аграрна партія здобула 21,6% депутатських мандатів в ОТГ на КиївщиніЗа попередніми результатами виборів до ОТГ, які відбулися 24 грудня, Аграрна партія на Київщині посіла друге місце. Таким чином з 64 висунутих на виборчі перегони партійців Аграрну партію в радах ОТГ представлятимуть 16 депутатів.

Вибори відбулися в трьох ОТГ: у Тетіївській міській, Узинській міській та в Студениківській сільській  громаді. Загалом за представників Аграрної партії проголосували 21,6% виборців.

В Тетіївський ОТГ переважну більшість мандатів отримала Аграрна партія – 7 партійців зайдуть в депутатський корпус. Це 26,9% від загальної кількості депутатів в раді громади.

В Студениківській сільській ОТГ представники Аграрної партії отримали 6 мандатів, поступившись лише одним місцем парламентській машині «БПП» (7 мандатів). Тут за представників Аграрної партії віддали голоси 27,2% виборців.

До ради Узинської ОТГ увійдуть 3 представники Аграрної партії (11,5% від загальної кількості мандатів).

«Нас довгий час не помічали, ігнорували, але ми всім вкотре показали, що ми – гідний суперник на всеукраїнській політичній арені. Сьогодні Аграрна партія – друга в списку лідерів у Київській області. Я надзвичайно задоволений результатами виборів та перебігом передвиборчої кампанії. Наша команда вкотре показала чесну гру найвищого рівня. Звичайно, були деякі порушення з боку наших суперників, але тиску не було. Переконаний, що заданий темп ми не збавлятимемо, а навпаки, набиратимемо ще більших обертів», – вважає Голова Київської обласної організації Аграрної партії Олег Корбан.

На даний момент, у пристоличній області 35 депутатів-аграрників входять до ОТГ, в районних радах Київщини налічується 55 депутатів від Аграрної партії, 8 депутатів у міських радах, 4 депутати селищних рад  та 11 сільських голів. Всього в органах місцевого самоврядування налічується 113 представників Аграрної партії України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *