На Черкащині цьогоріч депутатський корпус поповнили 66 аграріїв

 Грудневі вибори до новостворених ОТГ вкотре стали підтвердженням простого факту: люди втомилися від популізму і готові віддати кредит довіри тим, хто відомий реальними справами.

Так, депутатський корпус Михайлівської ОТГ Черкаської області після виборів 24 грудня поповнили ще три кандидати Аграрної партії.

«Усі три представники Аграрної партії, які здобули перемогу у Михайлівській сільській громаді, – люди, які користуються великим авторитетом серед односельчан і наполегливо будуть утілювати в життя головні принципи Аграрної партії. Зокрема, проведення зваженої земельної реформи і захист інтересів кожного громадянина», – наголосив голова Черкаської регіональної організації Аграрної партії Віктор Полозов.

2017 рік для Черкаської обласної організації Аграрної партії став досить продуктивним. Наші однопартійці здобули 66 депутатських мандатів і впевнено увійшли до органів місцевого самоврядування.

«Досягти такого успіху було непросто. Адже наші суперники діяли, здебільшого порушуючи виборче законодавство, і вдавалися до всіляких брудних технологій. Те, що ми, всупереч махінаціям і тиску адмінресурсу, все-таки досягли реальних результатів, ще раз підтверджує, що люди довіряють Аграрній партії», – зауважив Віктор Полозов.

На його переконання, сьогодні Аграрна партія стає все більш популярною серед народу. І, перш за все, тому що аграрії – прихильники ефективних планів і конкретних справ.

«І об`єднує нас найцінніший скарб – рідна земля. Люди відчули, що Аграрна партія – єдина, яка може стати на її варті», – підсумував голова Черкаської регіональної організації Аграрної партії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *