Продукти харчування подорожчають на 15-20% - Дмитро Волошенков

 Протягом року продукти харчування можуть подорожчати на 15-20%. Хоча ще у жовтні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяв зовсім інше. Мовляв, і економіка зростатиме, й інфляція буде помірною – трохи більше ніж 11%, і ціни в державі стабілізуються. У 2017 році інфляція становила майже 14%. І вже у січні 2018-го вона значно вища, ніж прогнозувала влада.

Про це заявив член Політради Аграрної партії Дмитро Волошенков у ефірі одеського телеканалу «Репортер».

«Загалом це зрозуміло, прогноз  ̶ річ невдячна, особливо коли йдеться про сільське господарство. Адже на вартість продовольчих товарів впливає занадто багато чинників. Це і вправність господарів, і примхи природи, і ризик розповсюдження африканської чуми, яка лютувала в Україні торік та дуже скоротила поголів’я свиней… Сценаріїв багато. Однак немає сумнівів, що цьогоріч інфляція  буде не нижчою, а найімовірніше ще й вищою. А ціни на харчі зростатимуть приблизно так само, як 2017-го», – зазначив Дмитро Волошенков.

За словами експерта, у 2018 році інфляція буде значно вищою, ніж обіцяє Прем’єр-міністр. Девальвація гривні триватиме.

«Навіть прогнозований середній курс відносно американської валюти цьогоріч – понад 29 гривень за долар, а наприкінці року – 30,1. Однозначно інфляційні очікування штовхатимуть ціни вгору»,  – підкреслив член Політради.

До зростання вартості призводитиме ще кілька вирішальних чинників. Зокрема це умови, в яких працює більшість малих та середніх сільгоспвиробників, – щоб там не розказували у Кабміні, вони суттєво не поліпшилися,  – наголосив Дмитро Волошенков.

«Окрім того, за даними провідних аналітичних центрів, цього року нас чекає чергове скорочення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції. Так, наприклад, урожай зернових і зернобобових культур прогнозують на рівні 61,7 мільйона тонн, що на 0,8% менше,  ніж 2017-го. Озимих зернових зберуть на 7,7% менше, картоплі – на 6,2%, овочів – на 1,9%, плодів та ягід – на 0,6%. Виробництво свинини скоротиться на 8,1%, а м’яса великої рогатої худоби – на 0,4%», – зазначив експерт.

Лише м’яса птиці найімовірніше буде вироблено на 2,5% більше, – повідомив Дмитро Волошенков.

«Але ж ми пам’ятаємо на прикладі минулого року, що збільшення обсягів виробництва продукції птахівництва зовсім не означає, що ціни на ту саму курятину на внутрішньому ринку знизяться. Буває навіть навпаки. Для цього найбільшим гравцям ринку, яким влада створює «всі умови», достатньо просто збільшити обсяги експорту, що призведе до зменшення пропозиції всередині країни і, відповідно, до зростання цін», – пояснив Дмитро Волошенков.

На переконання експерта, не варто забувати, що на підвищення вартості продуктів впливатиме і кон’юнктура світового ринку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *