Микола Халупенко – про економіку та науку

 Економіка,  наука  та освіта – одні з головних складових, які допоможуть  стати повноцінними гравцями на світових ринках. Про це під час прес-конференції наголосив голова Херсонської обласної організації Аграрної партії України Микола Халупенко.

Він зазначив, що потенціал України потужний, тому потрібно покращити рівень економіки, який залежить від науки :

«По-перше необхідно звернути увагу на якість освіти. Виграють ті, хто не просто знає більше, а й вміє застосувати ці знання на практиці. Один із пріоритетів Аграрної партії – якісна освіта та наука. Адже без досвідчених людей ми не зможемо змінити систему, розвивати нові технології та вивести малий і середній бізнес на новий рівень».

За його словами, багато українців, серед них є і херсонці виїжджають навчатися або працювати за кордон. Тому просто необхідно створити належні умови, щоб вітчизняна наука отримала гідну підтримку, а наші земляки залишались працювати у рідній країні.

У цьому його підтримав і його однопартієць, голова Херсонської міської організації Аграрної партії Сергій Дуров.

«Досвідченість та професіоналізм – питання, які мають велику цінність. Потрібно повернутися до питання розвитку кластерів.  На базі найпотужніших галузей міста: підприємств і університетів об’єднуватись та розвивати професійне і промислове  середовище. Завдання – створити нормальну економіку, яка починається зі створення нових робочих місць», – запропонував він.

У якості прикладу, Микола Халупенко привів «Херсонський машинобудівний завод», який співпрацює з професійними навчальними закладами, залучаючи до робочого процесу молодь.

Він зазначив, що це важливо, адже питання забезпечення зайнятості молоді грає особливе значення для суспільства і держави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *