Я щасливий, що мав змогу привітати своїх земляків, соратників, усіх присутніх з Масляною та побажав гарного настрою, приємних вражень і щирого спілкування.
В рамках заходу Білогірська районна партійна організація Аграрної партії України пригощала гостей свята смачною випічкою, різними ласощами, запашним короваєм, а теплими напоями зігрівалися глядачі, які з великим інтересом спостерігали за театралізованим дійством.
До уваги присутніх було представлені художні номери підготовлені учасниками художньої самодіяльності та працівниками будинку культури за участі колективів з Ямполя, Мокроволі, Жемелинець, Соснівки, Гулівець, Квітневого, Миклашів та гостей з села Новоставці Теофіпольського району. Усі бажаючі мали змогу почастуватися різноманітними смаколиками й напоями. А наймолодші жителі району розважалися на каруселях та інших атракціонах.
Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів.Назва свята «Масляна» пов’язана з тим, що в тиждень перед Великим постом з раціону харчування виключалися м’ясні продукти, а ось молочні ще вживати було можна, як і традиційні складові для приготування млинців: молоко, яйця, масло, сметана. У народі це свято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів полягала в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

   

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *