Дмитро Миколайович ще у 2009 році разом із батьком і братом відродили сільськогосподарське підприємство ТОВ «Прилуки-Гарантбуд» в селі Обичів Прилуцького району. Підприємство займається вирощуванням свиней, овець та зернових культур й сьогодні є лідером тваринництва Чернігівщини.

“Розбудова партійної організації “з низу до верху” для мене є новим, але відповідальним напрямком роботи. Головна мета на посаді очільника районної організації є об’єднання жителів Прилуччини з метою підняття духу в населення, що зневірилося у владі та консолідації зусиль кожного з нас для реальних змін. Якщо всі разом ми йдемо шляхом розвитку й ставимо цю ціль за основу, то обов’язково досягнемо вершину мети – розбудови країни й нашого району”, – запевнив Дмитро Рожко.

Заступниками голови районної організації Аграрної партії обрано Миколу Фесика та Сергія Вовченка.

Сергій Гайдай, голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії й депутат обласної ради, привітав новообране керівництво місцевої організації Аграрної партії, вручив партійні квитки членам партії, що виявили бажання приєднатися до політичної сили, а також познайомив присутніх на конференції з діяльністю регіональної організації.

Бажаємо всій потужній команді місцевого осередку нестримного успіху, плідної роботи та прийняття виважених рішень!
#аграрна_партія #АграрнаПартія #Прилуки #СергійГайдай #ДмитроРожко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *