СТЕПАНІВКА ВРАЖАЄ ТАЛАНТАМИ

У ці вихідні в смт Степанівка та с. Кровне Сумського р-ну відбувся черговий етап конкурсу «Хліборобська пісня-2018», що проходить у рамках обласного фестивалю народної творчості. Так, 18 лютого в Степанівському будинку культури гарний настрій глядачам дарували самодіяльні творчі колективи сіл Новосуханівка, Підліснівка, Косівщина та, звісно, Степанівської об’єднаної територіальної громади.

«Українці – народ співучий і працелюбний, наша душа незмінно живе хлібом, піснею, творчістю. І дуже добре, що в Сумському районі вже яке десятиліття поспіль проходить фестиваль «Хліборобська пісня», на концертних майданчиках якого можуть уповні розкритись народні таланти. А таких у нашій Степанівці не бракує! І сьогодні вони обов’язково це доведуть! – У своєму вітальному спічі зауважив голова Сумської обласної організації Аграрної партії, депутат Сумської райради, керівник степанівського ТОВ «Хлібодар» Сергій Карпенко. – Це прекрасно, коли у селянина є можливість після роботи провести змістовно дозвілля, що в селі аматорські колективи на належному рівні, а ми їм у цьому – обов’язково – допомагали, сприяли й надалі будемо це робити. Отож бажаю землякам-степанівцям на цьому конкурсі-фестивалі перемоги, а нам, глядачам, позитивних емоцій!»

Нагадаємо, наступний етап “Хліборобської пісні” відбудеться і наступних вихідних, 24-25 лютого.

Віталій Скоцик Юлія Єрмоленко Оксана Мусиенко Григорій Пархоменкоалександр северин Володимир Лукаш Татьяна Непыйвода Татьяна Непыйвода Тамара Рябущенко Анатолий Салогуб Олександр СиньогубВолодимир Стрикиця Картавый Алексей Николай Кущ Анатолій КущАлександр Золотько Ольга Хальоса Ігор Маринченко Anatoliy KobzarenkoТатьяна Юрченко Євгеній Міщенко Dima Lazorenko Олег Ярош Bogdan Datsenko Artem Atamaniuk Александр Маркин Олеся Боровик Anna ValevskaЮрий Акопов Никишин Фажло Микола Ткаченко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *