Більше 10 л високоякісного матеріалу – донорської крові та її компонентів – такий вантаж із Сум до Авдіївського прифронтового шпиталю повіз спеціально устаткований волонтерський кровемобіль.

На перших фото: під стінами Сумський обласний центр служби крові спілкуються лікар-трансфузіолог, керівник волонтерського донорського проекту «Кров, що рятує життя» Ростислав ЗАУРАЛЬСЬКИЙ та донор із багаторічним стажем, голова Сумська обласна організація Аграрної партії України Сергій Карпенко.

Нагадаємо, на заклик лідера сумських партійців-аграріїв Сергія КАРПЕНКА створити БАНК КРОВІ від АГРАРІЇВ Сумського району за два тижні лютого відгукнулись 43 донори. Це і партійці-аграрії, і селяни – робітники сільгосппідприємств району, і, звісно, підприємець-аграрій Сергій Карпенко разом зі своєю родиною. А оскільки одразу було вирішено відправити зібрану кров на допомогу Авдіївському прифронтовому шпиталю, на порятунок життів наших важкопоранених бійців, до благородної справи аграріїв приєдналися й інші донори, містяни й селяни, люди доброї волі. Зокрема, віряни євангельської Церкви Різдва, православні та ветерани Спілки АТО. Дякуємо їм усім щиросердно!

«Донорська кров – то безцінний скарб: усе можна купити, а ось кров, за великим рахунком, отримують тільки в дарунок, по добрій волі донора! І ця кров рятує життя! До того ж, це та посильна справа, якою кожен із нас може допомогти нашим смертельно пораненим захисникам України», – зазначив в інтерв’ю журналістам Сергій Карпенко.

«До Сум – у сенсі донорської крові – ми співпрацювали із Кременчуком, Полтавою та Харковом. Донорську кров завжди веземо в найгарячіші точки східного фронту. Сьогодні – в Авдіївку. Кажу вам як лікар-трансфузіолог, лікар медицини катастроф: ця кров РЕАЛЬНО рятує молоді життя – життя наших бійців та постраждалих від ворожих обстрілів «мирних». І цей факт проймає до самого серця…. Ще хочу зауважити: ми дуже високої думки щодо співпраці саме з Сумським обласним центром служби крові. Чому? Тут відмінний логістичний потенціал – на перший заклик щодо порятунку людських життів відгукують одразу сотні донорів; тут сучасне устаткування, застосовуються новітні технології забору й зберігання крові, що забезпечує її високу якість та безпечність для постраждалого», – говорить лікар-волонтер Ростислав Зауральський.

Сьогодні ввечері, – обіцяє медичний екіпаж кровемобіля, – донорська кров із Сум прибуде в Авдіївку.

Р. S. Закликаємо доєднатися до нашого благородного проекту – створення БАНКУ КРОВІ від АГРАРІЇВ. Наша донорська кров рятуватиме життя тим, хто її потребуватиме найбільше: важкохворим дітям та дорослим, людям, які потрапили у важку аварію та потребують негайної донорської допомоги. Адреса Сумського центру служби крові: м. Суми, провул. Громадянський, 2 (за футбольним полем ЗОШ №3).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *