Без проведення якісної політичної реформи Україна ризикує втратити міжнародну підтримку, – Віталій Скоцик

 Зміна виборчого законодавства – єдиний шлях, який дозволить якісно оновити владу в нашій країні. Зараз уся політична система України – це фікція. Якщо наступні парламентські вибори відбудуться за діючим законодавством, наша країна ще мінімум на п’ять років загрузне у корупції та боргах.

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

«В Україні відсутня структурована політична система. Хто сьогодні наповнює парламент? Це проекти олігархічних груп, які створили партії, щоб лобіювати власні інтереси. І це депутати-мажоритарники, які прийшли до парламенту, щоб державним коштом вирішувати свої питання. Більшість політичних лідерів, які мають великі медійні рейтинги, – це політичні фрики. Коли за людьми, крім їхніх слів і кількох помічників більше немає нічого – це не політичні сили. Шанс якісно змінити ситуацію в Україні – це політична реформа і парламентські вибори за новими «правилами гри», – зазначив Віталій Скоцик.

За словами політика, про необхідність змінювати політичну систему Україні вже прямо говорять усі міжнародні партнери, у тому числі Міжнародний Валютний Фонд.

«Світ переконався, що українська влада лише годує всіх обіцянками. Натомість наші чиновники не роблять жодного реального поступу у вирішенні надважливих для держави питань. Передусім це стосується боротьби з корупцією, точніше, її фактично повної відсутності. Свідченням цього є ті вимоги, які висуває МВФ до керівництва нашої держави. Якщо до цього більше звучали економічні питання, такі як ціна на газ, земельна реформа, то сьогодні МВФ вже чітко наголошує, що в Україні першочергово має бути проведено якісну політичну реформу і запроваджено ефективний антикорупційний суд»,  – зауважив політик.

222

На сьогоднішній день світ вже зрозумів, що українська влада із економічними завданнями не впоралася. Міжнародні партнери в нас розчаровуються і відмовляються надавати підтримку, – констатував Віталій Скоцик.

«Якщо влада продовжуватиме так і надалі – світ відвернеться від України. Показовий факт. Днями Європейський союз заявив, що призупиняє фінансування шести інфраструктурних об’єктів на кордоні нашої держави на суму майже 30 млн євро. Виділені та невитрачені гроші Україна мусить повернути. Уявіть, якщо така ж ситуація буде і з США, які інвестували в успіх України в боротьбі з корупцією і протидію російській агресії, надавши допомогу на понад 2 млрд доларів»,  – застеріг Голова Аграрної партії.

До слова, політик нагадав, що минулого року державний борг України виріс майже на 11 % до 2 трлн 14 млрд гривень. Кожен громадянин нашої держави на сьогоднішній день уже винен 1730 доларів.

«Прикро, коли Прем’єр-міністр Володимир Гройсман говорить, що він не несе відповідальності за попередні боргові зобов’язання. Знову всі борги лягають на плечі українців – тобто ми всі мусимо повертати гроші, які не те що не використані, а в більшості випадків просто у нас вкрадені і виведені в офшори. Однозначно, ми маємо не продовжувати годувати світ обіцянками і лізти у ще більшу боргову яму, а проводити реальні зміни – розпочавши з реформи політичної системи і якісного оновлення влади»,  – сказав Віталій Скоцик.

Чим швидше ми проведемо політичну реформу і дамо дорогу структурованим політичним силам, змінимо Кабмін на професійних людей – з того моменту з’явиться шанс на ріст економіки України,  – підсумував Голова Аграрної партії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *