Зараз ми очікуємо якісної зміни влади в нашій державі. Але без крові і без революцій. Лише еволюційним шляхом.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Гість програми каже, що сьогодні надзвичайно важливим є те, аби збулося все, чого очікує суспільство.

«А очікуємо ми якісної зміни влади в нашій державі, але без крові і без революцій. От з якою місією приїхав до України МВФ і подивіться, які вимоги залишилися. А це зміна виборчого законодавства та створення Антикорупційного суду. І вчора була дуже цікава заява керівника Держдепу США, що вони не розглядають впровадження санкцій щодо українських урядовців.

Тобто, зараз вони думають над тим, якщо не буде виборчого законодавства і Антикорупційного суду, можливо, наступний етап – персональні санкції щодо українських політиків. Ось що буде відбуватися найближчим часом», – каже Віталій Скоцик.

Тому, наголосив гість програми, Україні треба йти еволюційним, а не революційним шляхом.

«От тоді все буде добре», – переконаний політик.

А щодо наступних виборів, голова Аграрної партії України додав, що актуальною темою політиків знову буде українська земля.

«Але не це є виходом із ситуації. Вихід із ситуації – поступовий еволюційний шлях нашої держави»,– заявив Віталій Скоцик.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *