Проблема політичної системи в Україні полягає у тому, що вона переповнена фейковими політичними партіями.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Гість програми, відповідаючи на запитання, чи можна без зміни політичного устрою змінити політичну систему, зауважив, що те, що є сьогодні в Україні, це не політична система.

«Це повністю фейкова система, у якій немає фактично політичних партій та немає політичних гравців у тому сенсі, як це розуміє світ. Тому для того, щоб змінити державу, нам потрібно змінити усю політичну систему. Для того, щоб змінити політичну систему, потрібно вибудувати справді ідеологічні партії», – заявив Віталій Скоцик.

Віталій Скоцик розповів, що 2014 року тричі відмовлявся очолити Аграрну партію через розуміння, що у цей історичний момент людина на чолі партії має покинути все і займатися виключно будівництвом інструменту.

«Державу неможливо побудувати на емоціях, державу слід будувати інструментом. Іншого інструменту у демократичних суспільствах, крім того, що називається політичною силою, партією, просто не існує», – заявив Віталій Скоцик та додав, що партійці цілеспрямовано пропускали парламентські вибори 2014 року, структуруючи партію та готуючи її до парламентських виборів 2019 року.

На його думку, революції 2004 та 2014 року не принесли результату через те, що це були емоції. «Має бути прагматична довготривала робота», – вважає гість програми.

Віталій Скоцик пояснив, якою є ідеологія Аграрної партії України.

«Це правоцентричний ліберальний консерватизм. Ми говоримо прості речі: збережемо найцінніше – побудуємо найкраще. Якщо ми говоримо про економіку, то у всій структурі нашої економіки первинною є людина, а не держава. Усе для людини, а потім все інше», – заявив Віталій Скоцик.

Гість програми наголосив, що проблема політичної системи в Україні полягає у тому, що вона переповнена фейковими політичними партіями.

«Насправді вони ж партіями не є. Це проекти олігархів, які таким чином лобіюють свої інтереси і захищають те, щоб постійно залишатися у владі. Ті політичні сили, які сьогодні є у ВРУ, не ідеологічні, не структуровані. Вони, у кінцевому результаті, створили такі передумови, що ми, по суті, не могли у такій системі мати успішну державу», – вважає Віталій Скоцик.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *