Стали відомі імена переможців конкурсу ім. Григора Тютюнника

 На другий Всеукраїнський конкурс кращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника надійшла понад сотня творів! Сьогодні, 27 лютого, відбулось підсумкове засідання журі, де визначено десятку лауреатів.

Літературний конкурс ім. Григора Тютюнника проводять Аграрна партія України, видавництво «Самміт-книга» та Українська бібліотечна асоціація. Він уже другий рік поспіль відкриває світу нові імена молодих авторів віком до 35 років.

«Я вражений красою та силою творів, які цьогоріч надійшли на конкурс. Читати рукописи – така насолода! Щоправда, оцінювання проводили наосліп – журі не мало інформації про авторів, а лише твори. Це важче, але була і більша інтрига», – зазначив голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

«Радує, що участь взяли  молоді люди дійсно з усіх куточків України. Це означає, що з кожним роком конкурс стає дедалі популярнішим», – додає керівник проектів і програм Центрального апарату Аграрної партії Оксана Мусієнко.

28534166 10213398380106459 2112064975 n

 

Отже, вітаємо десятку лауреатів:

  • «Місце, куди не їздять потяги», Марія Косян, м. Київ;
  • «Бездомні пси», Валерій Пузік, м. Одеса;
  • «В моїй країні…» (поезія), Юрій Матвійчук, м. Рівне;
  • «Достигають яблука» (поезія), Олеся Міфтахова, м. Кременчук;
  • «Дорогою», Ірина Одерако, м. Рівне;
  • «Колій», Сашко Козинець і Володимир Ковальчук, м. Київ;
  • «Історії з-під подушки», Яна Лілл, м. Львів;
  • «Спогади», Раїса Чехолка, с. Грозів, Рівненщина;
  • «Буцик і Сашко», Владислав Власов, м. Київ;
  • «Вакарі позганяли худобу» (поезія), Богдан Грубий, м. Чернівці.

Уже відомі переможці у номінаціях «Поезія» та «Проза», а також володарі спеціальних призів. Але поки що збережемо інтригу. Їхні імена буде оголошено під час урочистої церемонії нагородження, яка відбудеться вже 22 березня у столичному театрі «Сузір’я».

«Тоді ж світ побачить і альманах із найкращими творами конкурсу імені Григора Тютюнника»,  – зауважила Оксана Мусієнко.

28534147 10213398378186411 1365154645 n

 

Нагадаємо, літературний конкурс імені Григора Тютюнника започатковано у жовтні 2016-го. Цьогоріч організаційний комітет, який здійснює загальне керівництво, очолила письменниця, громадський діяч Леся Мудрак, до його складу також увійшли директор видавництва «Самміт-книга» Іван Степурін та керівник проектів і програм Центрального апарату Аграрної партії Оксана Мусієнко.

До журі конкурсу на чолі з відомим поетом Іваном Драчем і лідером Аграрної партії Віталієм Скоциком увійшли:  Леся Мудрак – письменниця, громадський діяч; Іван Степурін – директор видавництва «Самміт-книга»; Лариса Кадочнікова – народна артистка України; Влада Литовченко – громадський діяч, голова Ради Аграрної партії з питань культури і духовності; Сергій Куліда – головний редактор газети «Літературна Україна»; Євген Букет – головний редактор газети «Культура і життя»; Андрій Щекун – генеральний директор державного підприємства «Газетно-журнальне видавництво».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *