Аграрна партія виступає категорично проти дострокових парламентських виборів за чинним законодавством. Якісна зміна складу Верховної Ради можлива лише за умови зміни виборчої системи на пропорційну з відкритими списками.

Про це сьогодні в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик.

Він зауважив, що його політсила готова до парламентських виборів у будь-який момент.

«Аграрна партія планово та інтенсивно готується до наступних парламентських виборів через вибори місцеві. Ми вважаємо, що наше головне завдання – працювати для людей. Сьогодні ми представлені майже 5 тисячами депутатів у радах різних рівнів, починаючи від громад і закінчуючи облрадами, які ефективно працюють на місцях. Громадяни добре оцінюють їхню роботу, і наша підтримка постійно зростає. На останніх виборах до ОТГ, які відбулися 24 грудня, ми отримали майже 14% депутатських мандатів у загальнонаціональному масштабі серед кандидатів, висунутих партіями», – зазначив Віталій Скоцик.

Водночас політик наголосив, що парламентські вибори повинні пройти за новим виборчим законодавством, інакше ми просто законсервуємо ще на 5 років неефективну нинішню владу.

«Головне питання перед наступними виборами, коли б вони не були, – зміна виборчого законодавства.  Це те, чого чекає український народ, і те, чого зараз чекає від Верховної Ради весь світ. Інакше, ми знову допустимо до влади суто олігархічні проекти, які зараз наповнюють ВР», – говорить Віталій Скоцик.

Нагадаємо, Аграрна партія стабільно входить до трійки переможців на виборах до ОТГ, які проводять в Україні в рамках децентралізації, починаючи з 2015 року. На останніх виборах 24 грудня, що проходили в 17 областях,  у 51-й ОТГ Аграрна партія отримала майже 14% депутатських мандатів серед кандидатів, яких висували партії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *