Подія трапилась в місті Українка на Київщині. Школярі пішли гуляти Дніпром, крига не витримала і діти опинились під водою.
Наш Олександр разом з другом саме були неподалік. Швидко позичивши в сусідньому кафе мотузку, хлопці кинулись на крики восьмикласників.
Олександру і ще одному чоловікові, свідку події, вдалося першими дісталися до дітей.
Олександр, прив’язавшись мотузкою, яку міцно тримав чоловік, дістався до хлопчаків і по черзі витягнув обох з води. А сам опинився під кригою. На той момент до місця події вже добігли рятувальники, друг Олександра та інші свідки. І дістали хлопця з-під криги.
Діти пробули у воді близько 8 хв. Один з восьмикласників втратив свідомість. Рятувальники МНС та швидка надали постраждалим необхідну допомогу. Нині з дітьми та Олександром все гаразд.
Олександр Корсун – студент професійного ліцею, навчається на слюсаря. Він є членом Молодіжного об’єднання «Разом» м. Українка та активним учасником Молодіжного крила Аграрної партії Київщини.
ПИШАЄМОСЯ!
Віталій Скоцик Олег Корбан Владимир Волков Vlad Vlad Andrey NagorniyAnastasiia Kashperenko Shalena Liudmyla Yana Lukaschuk Владислав Дудар (Vladyslav Dudar)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *