Останні вибори до ОТГ показали, що Україні потрібне нове виборче законодавство. На цьому, підсумовуючи перебіг виборчої кампанії на Рівненщині, наголосив голова Рівненської обласної організації Аграрної партії Юрій Супрунюк. Водночас він не приховує віри в те, що люди дедалі більше довірятимуть не політсилам олігархів, а професіоналам у різних галузях, людям праці, яких і об’єднує Аграрна партія.

 

Загалом 29-го квітня на Рівненщині відбулися вибори у трьох новостворених ОТГ – Повчанській, Шпанівській та Олександрійській. Команда Аграрної партії висувала кандидатів у всіх округах, окрім одного, у трьох об’єднаних територіальних громадах. Важливим моментом передвиборчої кампанії став приїзд голови Аграрної партії Віталія Скоцика. Адже після його зустрічі з мешканцями громад авторитет політсили зріс іще більше.

 

 

31301448 1385990581547050 2700623397901041664 n

«За результатами виборів ми посіли перше місце у Шпанівській ОТГ, маючи 23%, в Олександрійській об’єднаній територіальній громаді Аграрна партія отримала 5 мандатів, що становить 19%. У Повчанській ОТГ кандидати від політсили здобули понад 7% та стали третіми», – говорить Юрій Супрунюк.

Водночас голова обласної організації зазначив, що ці вибори були дуже «брудними». Адже чиновники всіляко намагалися «тиснути» на кандидатів, щоб вони висувалися саме від провладної партії. А олігархічні клани продовжують «торгуватися» за голоси людей, не думаючи про реальну допомогу громадам.

«Після виборів ми ще більше переконалися в тому, що суспільство втомилося від цієї системи і потребує нового виборчого законодавства, яке б сприяло прозорості та чесності виборчого процесу. Але дуже важливо, що ми, навіть будучи заручниками цієї системи, змогли достукатися до людей і переконали їх, що Аграрна партія – політична сила, збудована за принципом «знизу – догори», яка дає перспективу розвитку місцевого самоврядування та є реальним претендентом на перемогу в загальнодержавному масштабі. Сьогодні перемагаємо на місцях — завтра переможемо на виборах до Верховної Ради. Ми здатні стати дієвою парламентською силою, що забезпечить стабільний розвиток України на основі довготривалої стратегії дій», – підсумував Юрій Супрунюк.

Нагадаємо, 29-го квітня перші вибори проходили в 40-ка ОТГ в 17-ти областях. За результатами попереднього підрахунку голосів Аграрна партія – у трійці переможців по всій країні.

На перших місцевих виборах у 51-й ОТГ 24-го грудня 2017 року Аграрна партія посіла третє місце – 119 її кандидатів стали депутатами. Із них політсила висувала 117 – це 13,67% від загальної кількості обраних депутатів, які представляли різні партії. Ще два члени Аграрної партії перемогли як самовисуванці.

Це вже 5-та хвиля виборів поспіль, на яких політсила входить до трійки лідерів.

В органах місцевого самоврядування вже працює майже 5 тисяч депутатів від Аграрної партії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *