Вітали і сьогодні вчителів, учнів , батьків з початком нового навчального 2018-2019 року представники Аграрної партії.
У Краснопільській школі Врадіївського району, Врадіївській школі вітав всіх з Днем знань Єфімов Олег Петрович, член партії, депутат Врадіївської районної ради від Аграрної партії. Першокласникам вручив подарунки та солодощі.
В с. Вознесенському Вознесенського району школі члени Аграрної партії надали фінансову допомогу в розмірі 5.0 тис.грн. на заміну підлоги та придбання посуду.
В Новоселівській школі Арбузинського району привітала всіх зі святом Першого дзвоника Бабенко Олена Валеріївна – голова Арбузинської районної парторганізації Аграрної партії та вручила всім першокласникам подарунки від Миколаївської регіональної парторганізації Аграрної партії.
В Катеринівській школі Веселинівського району члени Аграрної партії тепло привітали учнів, вчителів та батьків. Школа та всі першокласники отримали подарунки від Миколаївської регіональної парторганізації Аграрної партії.
В Подільській школі Веселинівського району, член партії, депутат Веселинівської районної ради, Сенедяк Володимир Лук’янович привітав учнів, учителів та гостей школи зі святом. Від Веселинівської районної парторганізації вручив школі 6 м’ячів, із них : 2- волейбольні, 2- баскетбольні, 2 футбольні, волейбольну сітку, 2 сітки для баскетболу, 2 сітки на ворота для річного м’яча.
Кем Василь Вільгельмович, голова Веселинівської первинної партійної організації Аграрної партії, придбав для першого класу Подільської школи Веселинівського району набір шкільного обладнання на 10.0 тис.грн.
В святковий день Знань Степівська школа Миколаївського району від Миколаївської регіональної парторганізації Аграрної партії окрім привітань отримала в подарунок телевізор та ноутбук.
Привітали члени Аграрної партії педколектив, школярів та батьків від Миколаївської регіональної парторганізації Аграрної партії Зененогаївську школу Миколаївського району та виділили школі фінансову підтримку в розмірі 15тис. грн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *