28 вересня 2018 року в Одесі відбувся загальнонаціональний молодіжний форум Аграрної партії. Сюди з’їхались голови   молодіжного крила з усієї України. Під час форуму було обрано виконуючого обов’язки голови Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії.
Вибори відбувалися у форматі праймеріз, коли кожен з кандидатів, а їх було 4 – презентував свою програму дій і захищав її перед активом.

Володимир Волков з Київщини.

Владислав Литвиненко з Дніпропетровщини.

Богдан Кравчук з Рівненщини

Віктор Єгоров з Одеси

«Вибори пройшли максимально демократично і публічно», – говорить голова Одеської міської організації Олег Антоненко

«Молодь в Україні уже далеко не байдужа – це стереотип. Ми чітко бачимо, як старе неминуче йде у минуле – вас уже ніщо не зупинить. Ви – драйвер розвитку українського суспільства. Але щоб не ставати Дон Кіхотами в боротьбі з системою – потрібен інструмент для реалізації ваших задумів, а партія це саме такий інструмент», – відмітив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Виконуючим обов’язки голови Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії було обрано – Віктора Єгорова з Одеси.

Новообраний голова назвав своїм першочерговим завданням – єдність молоді.

«Я бачу себе антикризовим менеджером. Ми переживаємо зараз непрості часи і як партія, і як Молодіжне крило. Коли ми вийдемо з цієї ситуації – це стане для нас екзаменом певним. Попереду нас чекає боротьба за майбутнє нашої держави і ми маємо бути сильними як ніколи», – говорить Віктор Єгоров.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *