В Аграрній партії створено Кримську і Севастопольську організації

З моменту окупації Криму тобто Майже чотири роки Кримська республіканська та Севастопольська міська організаціі Аграрної партії не функціонували та перебували в сплячому режимі. Незважаючи на важкі часи, які переживає Партія, керівництво Партії вважає, що зараз як ніколи, є необхідним укріплюватися та об’єднуватися. 13 вересня 2018 року Політична рада Партії втілила в життя принципи, передбачені статтею 34 Статуту Партії та визначила спеціальний правовий режим, який дозволив вдихнути життя в ці дві організаціі. Попри те, що ці дві організаціі юридично існували з 2007 року, 6 жовтня було фактично проведено “установчі збори” у передбаченому Статутом та Політичною радою спосіб, які дозволять влитися цим таким важливим організаціям в активне партійне життя.

 

Головою Кримської республіканської організації делегати обрали Сейрана Ішмуратова. Заступниками стали Арсен Мурадасимов та Ірина Малайчук. Також обрано 5 членів виконкому та 3 члени контрольно-ревізійної комісії. В робочі конференції взяли участь 30 делегатів.

Головою Севастопольської міської організації Аграрної партії обрали Тетяну Белічко. Заступником голови став Юрій Грузнов. Також делегати обрали 5 членів виконкому та 3 члени контрольно-ревізійної комісії. В роботі конференції взяли участь 25 делегатів.

«Крим був, є і буде українським. Те, що зараз територія півострова тимчасово окупована не означає, що ми повинні робити вигляд, що її у нас немає, і голос кримчан має звучати на всю. Це наші люди і у них такі ж права, як і у кожного українця, в тому числі і в політичному житті, тому нам важливо, щоб Кримська республіканська і Севастопольська міська організації повноцінно працювали і представляли інтереси усіх кримчан», – говорить лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *