5 жовтня відбулась звітно-виборна партійна конференція Львівської міської організації Аграрної партії України.

Делегати конференції одноголосно підтримали кандидатуру голови Львівської міської організації АПУ – Павла Музику. Він подякував за довіру та висловив сподівання про подальшу активну участь членів у партійній роботі.

«Ми сильні тоді, коли згуртовані», – наголосив Павло Музика.

 

Також голова Львівської міської організації АПУ окреслив основні факти та статистичні показники. Зокрема, загальна кількість членів партії у Львові становить 193 особи, з них 124 чоловіків та 69 жінок.

«Станом на сьогодні, у лавах міської організації переважають молоді люди та старші 55 років. Серед них студентів – 31, науковців – 17, юристів – 18, економістів – 48. Також маємо 87 членів із сільськогосподарською освітою, природничою – 18 та 12 з технічною. Вища освіта є у переважної кількості членів організації», – розповів Павло Музика.

Заступниками голови Львівської міської організації Аграрної партії України стали: Валентина Пахолюк (заступник з організаційної роботи), Юрій Кужик (заступник з ідеологічної роботи) та Роман Березюк (заступник із зв’язків з громадськими організаціями та інституціями).

 

Підсумки конференції підвів голова Львівської регіональної партійної організації Аграрної партії України Мар’ян Лозинський.

«Я не знаю в області жодної політичної сили, яка провела таку посильну роботу за останні місяці, – каже Мар’ян Лозинський. – А все завдяки тому, що ми чітко дотримуємося у своїй діяльності статуту партії. Тому дякую Вам за проведену роботу щодо розбудови аграрної спільноти на Львівщині».

 

Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, наголосив, що на Львівщині зараз активно триває процес розбудови Аграрної партії України.

«Щиро вітаю Павла Музику з переобранням головою Львівської міської організації Аграрної партії України! Дякую за мужність та стійкість! Коли ми разом – ми сила і нас нікому не зламати. Перемога обов’язково буде за нами, бо за нами правда», – каже Віталій Скоцик.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *