Ефективні реформи можна провести в Україні за 2-3 роки. Але головною передумовою цього є оновлення парламенту за рахунок справжніх ідеологічних партій та створення цілісної системи управління державою. Для нашої країни 2019 рік буде вирішальним.

Про це заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, виступаючи під час Національного форуму депутатів місцевих рад, що відбувся 21 квітня з ініціативи Аграрної партії у терміналі F аеропорту «Бориспіль».

На думку політика, в Україні немає цілісної системи управління державою, чіткого розподілу повноважень і стратегії дій влади. Це призвело до стагнації економіки, що базується на виробництві сировини, зубожіння та втечі трудових і інтелектуальних ресурсів.

«Кожна держава світу живе своїми інтересами, захищає свої ринки. Україна в умовах глобальної конкуренції також має переслідувати чітку мету – бути мирною, самодостатньою, заможною країною. Але цього не досягнути без зміни системи управління і відмови від сировинної економіки. А нові вектори розвитку має закласти новий парламент», – підкреслив Віталій Скоцик.

Він нагадав, що Аграрна партія стабільно входить у трійку переможців місцевих виборів. На виборах до ОТГ 29 квітня вона планує суттєво поліпшити свій результат. Якщо у грудні минулого року партія отримала 14% голосів, то у квітні планує здобути 21%.

За його словами, програма дій Аграрної партії містить три ключові завдання. Вона спрямована передусім на демонополізацію економіки, формування справжнього середнього класу та швидку розбудову нової структури державного управління.

«Наша команда постійно розширюється, і ми маємо всі можливості свою програму реалізувати – спочатку на місцевому рівні, а потім – у парламенті. Маємо вже близько 5000 депутатів місцевих рад і весь час нарощуємо кадровий потенціал. Перемоги на місцях обов’язково переростуть у перемогу на парламентських виборах 2019 року», – переконаний лідер Аграрної партії.

На його думку, якщо конструктивні сили не переможуть на парламентських виборах і не оновлять владу, є ризик втрати державності. Щоб уникнути нових революцій та потрясінь, треба запропонувати народові новий порядок денний. Це злагоджена робота парламенту, ефективне законодавство, свобода підприємництва і розвиток інноваційної економіки.

«Символічно, що ми проводимо форум в аеропорту «Бориспіль». Поруч ми бачимо літаки. Ми так само за останні три роки побудували свій літак – сильну партію. Дуже багато людей охочі стати його пасажирами. І ми маємо неодмінно злетіти на гідну висоту і виконати свою місію», – резюмував Віталій Скоцик.

Національний форум депутатів місцевих рад став дискусійним майданчиком для обговорення глобальних проблем України та напрацювання стратегічного бачення пріоритетів розвитку України як на місцевому, так і на загальноукраїнському рівнях. У ньому взяли участь близько 1800 учасників. Більшість із них – депутати місцевих рад від Аграрної партії. У форумі також взяли участь фахівці найкращих експертних центрів із США, Великобританії, Польщі та Литви, дипломатичного корпусу іноземних держав в Україні, світові та українські політики й інтелектуали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *