Розправ крила – полетіли з нами! Це гасло нового проекту Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії #AgroMolodFlight. Протягом літа активісти Молодіжного крила об’їдуть усю Україну, щоб обговорити з прогресивною молоддю стратегію розбудови молодіжного руху як каталізатора демократичних змін в країні.

«Влада провалює реформу за реформою. Адже їх нереально провести в країні, де не діють демократичні процедури і процвітає корупція. Саме молоді українці, які завжди на передовій всіх ключових для держави подій, можуть стати каталізатором довгоочікуваних змін! Сьогодні в лавах Аграрної партії тисячі молодих професіоналів, які прагнуть на власному прикладі показати, як можна трансформувати країну на краще. #AgroMolodFlight стане майданчиком, на базі якого ми консолідуємо активну молодь і поповнимо нашу команду людьми, готовими пліч-о-пліч будувати успішну і заможну Україну», – зазначив Лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

 

 

 

111

Доки нинішня влада робить все для того, щоб молодь відчувала себе непотрібною в рідній країні, Рада з питань молодіжної політики Аграрної партії докладає всіх зусиль, щоб молоді люди бачили для себе перспективи і можливості самореалізації в Україні.

«Сьогодні у пошуках заробітків і кращого життя за кордон виїжджає не просто молодь, а молоді професіонали і геніальні таланти. Ми їх втрачаємо. Цю ситуацію потрібно негайно виправляти, тому що так можемо втратити і Україну. Впевнений, Аграрна партія сьогодні має всі шанси стати осередком активізації новітнього молодіжного руху, який і стане основою для перезавантаження всієї прогнилої корупцією державної системи», – зауважив член Президії Політичної ради, Радник голови Аграрної партії Василь Данилів.

Проект #AgroMolodFlight в подальшому стане основою і для напрацювання якісних законодавчих ініціатив, – повідомила член Політради, голова Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії Анна Мадей.

«Молодіжне крило Аграрної партії набирає висоту. Сьогодні ми маємо чітку стратегію розвитку, розпочали масштабні всеукраїнські та місцеві проекти, активно беремо участь у житті своїх громад і вже розпочали підготовку ефективних законодавчих ініціатив. Надихає, що до нашої команди долучається все більше ентузіастів. Я впевнена, цю країну збудують саме ентузіасти. Іншого виходу немає! Станеться це раніше чи пізніше… Але це станеться! Питання інше – чи готові Ви бути цим ентузіастом? Якщо готові, приєднуйтеся до нашої команди!» – наголосила Анна Мадей.

5858

«Ми впевнені, якою буде наша держава – залежить від кількості зусиль, які ми готові для цього докласти. Наскільки ми готові працювати в інтересах всенародного блага та від нашої здатності працювати разом. Тільки ми можемо змусити нашу державу та наш світ рухатися до прогресивного майбутнього», – впевнений заступник голови Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії Георгій Лаптій.

888

В рамках проекту #AgroMolodFlight молоді активісти з усіх куточків України підпишуть Меморандум, де задекларують свої наміри і бачення, як змінювати Україну на краще вже зараз!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *