Ті партії, які сьогодні наповнюють парламент, – це кон’юнктурні проекти, які було створено виключно під вибори.

Про це в прямому ефірі програми «Український формат» на телеканалі Newsone заявив голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

Політик зазначив, що сьогодні смішно слухати, як хтось комусь «передає» країну.

«Коли я зараз чую про те, що хтось комусь передав країну, таке враження, що це передають якийсь шматок приватної власності з одних рук в інші. Але це ж не так! Ми великий народ, нас було 52 мільйони, залишилося 42 мільйони, у нас було 8 скликань Верховної Ради, 20 урядів і 5 президентів. Але для мене, як і для більшості українського народу, різниці немає – ні в сьогоднішній якості влади, ні у вчорашній або позавчорашній. Тому що рівень життя кожного українця ці роки тільки падав донизу. Кількість людей, які проживали в цій країні, тільки зменшувалася», – констатував Віталій Скоцик.

 

 

За словами голови Аграрної партії, кожен українець всі ці роки був переконаний, що найвищий рівень патріотизму – бути професіоналом у своїй справі. Тим часом країною керували ті, кому вона не потрібна.

«Ми всі вважали, що політику мають робити якісь інші люди – «боги», які знають, як будувати нашу державу. А коли ми підняли голову, ми побачили просту річ. Поки ми ставали вчителями, лікарями, професорами, будували бізнес, насправді державу ніхто не будував. Її просто розкрадали, її ґвалтували і нищили. Тому і маємо те, що маємо зараз»,– заявив політик.

Показовим, на думку політика, є приклад Конституції.

«Конституція – це основний закон або суспільний договір. Він робиться на віка. У нас же кожен Президент намагається змінювати Основний закон під себе або на догоду ситуативним інтересам. Не можна постійно вносити зміни до Конституції – з приводу вступу до НАТО або ЄС, або якихось інших питань, тому що ситуація у світі швидко змінюється»,  – застеріг Віталій Скоцик.

На думку політика, про «якість» української влади яскраво говорить і постійне підвищення суми українського боргу.

«У минулому році тільки зовнішній борг нашої країни зріс на 3,6 млрд доларів, а загальний борг – на 7 млрд доларів. Перед тим позичали у росіян, перед тим – у китайців… позичали у всіх, хто давав позику. Що ж це за Верховна Рада і парламентарі, які давали згоду, щоб позичати ці гроші? Вічно чуємо, що це хтось інший винен, що це чийсь зовнішній чи внутрішній вплив. І це яскравий приклад «якості» української політики і тих людей, які знаходяться при владі», – переконаний голова Аграрної партії.

Підсумовуючи, Віталій Скоцик зазначив:

«Насправді ми повинні зрозуміти одну просту річ – ми не потрібні ні Сходу, ні Заходу. Наші ресурси, наша земля, наші корисні копалини – ось що їм потрібно. І тут завдання для нас, для українського народу, – побудувати державу своїми руками, адже вони нам її не побудують. І чим слабкішими ми будемо у цьому процесі, тим більше ми будемо говорити про те, що хотіла Росія, що хотіла Америка або що хотів Європейський Союз. Нам самим треба бути сильними, але ми повинні ще раз прийти до того, що говорив В’ячеслав Липинський: «Ніхто нам не побудує державу, якщо ми самі собі її не побудуємо». Власне це те, що ми робимо в Аграрній партії».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *