Аграрна партія лідирує у рейтингу політсил, який досліджували в соцмережах. Вона набрала найбільше голосів у першому етапі опитування. До рейтингу було внесено 15 непарламентських політсил. У своїй групі Аграрна партія здобула найбільшу підтримку  ̶ 64%.

Голосування проходило з 2-го по 15-те березня на сторінці «Славетної України» у Фейсбук. У ньому взяли участь користувачі соцмережі віком від 18-ти до 64-х років з усіх регіонів. 6 партій, які отримали найбільше голосів у першому етапі, змагатимуться із 6-ма парламентськими політсилами у другому. Жеребкування учасників груп другого туру відбудеться 22-го березня.

Зростання рівня підтримки українцями Аграрної партії підтверджує і соцдослідження, проведене у грудні 2017-го року Національним демократичним інститутом із міжнародних питань (NDI). Згідно з ним Аграрна партія отримала найменше негативних відгуків і має найнижчий рівень недовіри серед політсил.

Протягом усіх хвиль виборів до ОТГ, які відбуваються у рамках децентралізації з 2015-го року, Аграрна партія входить до трійки переможців. Водночас рівень її підтримки постійно зростає. Більшість експертів сходиться на думці, що результати місцевих виборів значною мірою показують сценарій майбутнього переформатування політичної мапи і на центральному рівні. Так, політолог Вадим Карасьов зазначив, що вибори до ОТГ стали реальним відображенням рейтингів політсил.

«Успіх на виборах до ОТГ низки непарламентських політсил закономірно змушує партії, представлені в Раді, замислитись про своє політичне майбутнє. Ці вибори стали реальним і об’єктивним, а не лабораторно-соціологічним рейтингом політичних сил», ̶ підкреслив Вадим Карасьов.

Нагадаємо, на останніх виборах до ОТГ 24-го грудня, що проходили в 17-ти областях,  у 51-й ОТГ Аграрна партія отримала майже 14% депутатських мандатів серед кандидатів, яких висували партії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *