11 травня 2018 року за ініціативи керівника Снігурівської районної організації Аграрної партії України Олександра Клепача в м. Снігурівка відбувся круглий стіл, на який завітали сільгоспвиробники, фермери та підприємці Снігурівщини. Лейтмотивом зустрічі стало обговорення актуальних питань аграрної галузі та агропромислового комплексу вцілому.

“Безперечно аграріям Снігурівського району потрібно об’єднуватися, поодинці кожен з нас не зможе відстояти свої права. Всі ми знаємо і про випадки рейдерства, і про конкуренцію дрібних фермерів з великими агрохолдингами. Аграрна партія пропонує всім бажаючим долучитись до своїх лав! Наш район – аграрний, земля сьогодні годує не одну українську родину.”, – відзначив Олександр Клепач.

Від присутніх лунало багато питань, які непокоять переважну більшість аграріїв – це і зрошення, і орендна плата за землю, і ціна на паливно-мастильні матеріали та добрива, а також зниження останніми роками врожайності у зв’язку із несприятливими погодніми умовами.

“У недалекому майбутньому ми з вами переконаємось в тому, що одноосібники та дрібні фермери знову почнуть згуртовуватись, як колись, у кооперативи. Адже все нове – це добре забуте старе”, – відзначив відомий снігурівський аграрій Петро Кугляр.

Присутні наголосили на важливості державної підтримки агровиробників, адже вони – основні наповнювачі місцевих бюджетів, а враховуючи усі законодавчі зміни з додаткового навантаження, господарювати стає все більш непросто.

“Аграрії повинні відчувати підтримку та розуміння держави. Нам всім необхідно активно долучатися до із пропозиціями щодо внесення до чинного законодавства таких змін, які б навпаки дозволили фермеру працювати, а не воювати самотужки з владою та рейдерами”, – зазначив Юрій Корягін.

Олександр Клепач висловив сподівання, що даний круглий стіл лише започаткує конструктивний діалог між сільгосптоваровиробниками району та анонсував у недалекому майбутньому зустріч з аграріями, але вже у більш широкому колі. Під час наступного зібрання аграрії всього нашого району планують ближче познайомитися між собою та конкретно зупинитися на питанні об’єднання представників аграрної галузі у єдину силу. Про дату та час зборів буде повідомлено згодом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *