Кандидат Аграрної партії на виборах 27-го травня в Запорізькій області  отримав 46,4% голосів

 Аграрна партія здобула чергову перемогу в Запорізькій області. Кандидат на посаду старости села Старобогданівка Новобогданівської ОТГ Мелітопольського району Сергій Сахаров, якого підтримувала політсила, набрав 46,4% голосів. Вибори відбулися в неділю, 27-го травня. Явка становила понад 70%.

Про це повідомив голова Запорізької обласної організації Аграрної партії Олег Ніколенко.

«Ми щиро дякуємо виборцям за підтримку! Це реальний показник довіри. Громадяни голосують за тих, хто має авторитет, здобутий чесною працею на користь своїх громад. Ми раді, що мешканці розібралися, хто реально старається для них, а хто створює картинку в телевізорі. Докладемо максимум зусиль, щоб зробити життя людей кращим не лише на місцевому рівні. Думаю, уже всім очевидно, що Аграрна партія є реальним претендентом на перемогу в загальнодержавному масштабі – на виборах до Верховної Ради. І ми не зупинимося на своєму шляху», – говорить Олег Ніколенко.

Нагадаємо, на останніх виборах до ОТГ, які відбулися 29-го квітня в 40-ка ОТГ у 17-ти областях, Аграрна партія посіла третє місце серед 30-ти політсил, що брали участь у перегонах, випередивши більшість парламентських політсил. У Запорізькій області партія набрала 22% голосів, отримавши 30 депутатських мандатів із 106-ти, які здобула Аграрна партія по всій країні.

Це вже 5-та хвиля виборів поспіль, на яких політсила входить до трійки лідерів. У органах місцевого самоврядування працює майже 5 тисяч депутатів від Аграрної партії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *