Коли ми обговорюємо конфлікти у світі, в цій ситуації дуже цікаво спостерігати за Китаєм. Він хоче до 2055 року вибудувати високоморальну державу. Потім на основі цього там хочуть збудувати високотехнологічну економіку.

Про це в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK заявив голова Аграрної партії України Віталій Скоцик, відповідаючи на запитання ведучої, наскільки це вірно, що світ сповзає до комерціалізації у прийнятті рішень у геополітиці та інших сферах.

«Коли ми обговорюємо відносини США – Росія, США – Європа, конфлікт у Сирії, в цій ситуації дуже цікаво спостерігати за Китаєм. Він прийняв для себе два стратегічні завдання. Зокрема, до 2025 року вибудувати стабільну високоморальну державу. Це офіційно прийнята стратегія. Не гроші, а мораль», – відзначив пан Скоцик.

За словами гостя програми, до 2045 на основі такої високоморальної держави, з консолідованою суспільною свідомістю і загальнонаціональними цінностями, Китай хоче вибудувати високотехнологічну економіку.

Як зауважив пас Скоцик, це свідчить про те, що світ рухається різними векторами і напрямками.

«На жаль, ми знаходимося не в тому векторі, в якому рухається цивілізована частина світу. Це можливо змінити і це залежить від нас не бути в тому векторі, де гроші вирішують все. Тим більше, що це не притаманно українському народу, ми багаті душею і цінностями. Якщо китайці це роблять, то й ми здатні», – переконаний Віталій Скоцик.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *