Із 19-го по 22-ге червня 2018 року лідер Аграрної партії Віталій Скоцик перебуватиме із черговим робочим візитом у Великій Британії. Програма візиту передбачає зустрічі з британськими парламентарями, зокрема із членами парламентської Міжпартійної групи зі зв’язків з Україною і представниками Комітету з питань навколишнього середовища, продовольства та сільських районів, участь у Prime Minister’s Questions, а також зустрічі з низкою провідних британських експертів та науковців.

Під час зустрічей заплановане обговорення актуальних питань українсько-британського співробітництва, зокрема посилення співпраці щодо впровадження в Україні британського досвіду парламентаризму та партійного будівництва, а також визначення спільних шляхів подальшого розвитку партнерства між Аграрною партією України та провідними парламентськими партіями Великої Британії.

Окрему увагу буде приділено питанням можливості поглиблення співробітництва України і Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в економічній, екологічній, політичній та культурно-гуманітарній сферах, а також інтенсифікації співпраці в межах розбудови місцевого самоврядування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *