30-го березня в місті Дніпро відбулася обласна звітно-виборча конференція Аграрної партії. Головою обласної організації делегати обрали керівника Криворізької райради Володимира Мельника.

«У 2015-му році ми з фермерами Криворізького району зібралися і вирішили, що не підемо на місцеві вибори від будь-яких парламентських партій – і дута влада, і дута опозиція себе повністю скомпрометували. Вони лише здійснюють рокірування: поки одні при владі, інші чекають своєї черги до корита. А що відбувається у нас, нікого не цікавить. Тоді ми вирішили, що будемо створювати у себе в районі Аграрну партію, і люди нас підтримали ̶віддали 34% голосів уже на перших виборах», ̶ розповідає Володимир Мельник.

Політик каже: зараз зрозумів, що потрібно брати відповідальність не лише за район, а й за область і державу.

«Дніпропетровщина сплачує найбільше відрахувань до державного бюджету, а у нас немає доріг, та ще й показник захворюваності через погану екологію чи не найвищий у країні. Освітня реформа спрямована проти наших дітей, медична  ̶ взагалі проти всіх, а пенсійна ̶ це знущання над пенсіонерами. Через непосильні тарифи у людей забирають останні гроші. Україна вже пересварилася з усіма сусідами, і постала реальна загроза розпаду держави. Ми мусимо схаменутися, об’єднати всіх, кому дорога наша країна, і йти до влади, поки ще є що рятувати»,  ̶  наголосив Володимир Мельник.

29893625 1584917508293528 1802761551 o

Вітаючи новообраного голову, лідер Аграрної партії Віталій Скоцик підкреслив: ситуація в країні настільки плачевна, що потрібні швидкі зміни і нестандартні рішення.

«Наша держава хвора та слабка. Якби не добровольці, які пішли живою стіною її захищати, України вже могло б не бути. Ця влада, як і попередня, не лікує хвороб, не створює умов для розвитку, а лише  викачує з бізнесу останні краплини крові для підтримки функціонування кволого організму. Якщо ми хочемо жити, а не виживати, то повинні змінити самі принципи управління державою та побудови економічних відносин. Щоб мати змогу це реалізувати, мусимо прийти до влади потужною командою, а для цього потрібно бути однаково сильними у всіх областях. Я радий, що Володимир Мельник наважився взяти на себе цей тягар»,  ̶  говорить Віталій Скоцик.

29749053 1584917631626849 1973110737 o

Володимир Мельник зауважив, що область готується брати участь у виборах до ОТГ 29-го квітня і перемагати, розбудовувати партійну мережу на Дніпропетровщині.

«Ми маємо об’єднувати однодумців, знаходити їх у всіх населених пунктах, – а вони є. Лише партія, яку наповнюють реальні люди, а не кілька медійних персонажів, здатна ефективно працювати для країни та громадян. Але для початку потрібно вигравати вибори на місцях і показувати людям, що ми не просто говоримо гарні слова, а й робимо реальні справи»,  ̶  зазначив Володимир Мельник.

29955091 1584917654960180 1420693437 o

Нагадаємо, Аграрна партія йде на перші вибори у 40-ка об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29-го квітня 2018 року в 17-ти регіонах, зокрема у 4-х  громадах Дніпропетровської області  ̶ у Личківській сільській ОТГ (Магдалинівський район), Піщанській сільській ОТГ (Новомосковський район), Чумаківській сільській ОТГ (Дніпровський та Магдалинівський райони), Перещепинській міській ОТГ (Новомосковський та Юр’ївський райони).

На останніх виборах, які проходили 24-го грудня 2017 року в 51-й ОТГ у 17-ти областях України, Аграрна партія отримала 13,68% депутатських мандатів серед кандидатів, висунутих політсилами. Від неї було обрано 119 депутатів. Партія увійшла до трійки переможців.

За результатами останніх чотирьох хвиль виборів до ОТГ Аграрна партія стабільно входить до трійки лідерів, випереджаючи більшість парламентських політсил.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *