31 серпня на Дніпропетровщині відбулась обласна звітно-виборча конференція Дніпропетровської обласної організації Аграрної партії. Новим головою делегати обрали депутата Криворізької районної ради Олександра Чекригіна.

«Проголосувавши одностайно і делегувавши мене на посаду голови Аграрної партії в Дніпропетровській області, ви висловили мені велику довіру. Я хотів би дуже подякувати команді однопартійців Кривого Рогу, зокрема, моєму наставнику і партійному натхненнику, попередньому очільнику обласної організації Володимиру Сергійовичу Мельнику», – зауважив під час конференції Олександр Чекригін.

Своїм головним завданням новобраний голова називає подальшу розбудову партії в області та збільшення впливу Аграрної партії на ухвалення рішень місцевої влади задля поліпшення життя людей.

«Це дійсно складна ділянка роботи. Формування партійної структури, підняття довіри людей, збільшення кількості членів Аграрної партії з подальшою підготовкою їх у депутати рад селищних, районних, міських, обласних, а також входження до адміністрацій різного рівня. Це величезні завдання, і вони здійсненні. Прагнення до виконання поставлених завдань, орієнтація на максимальний і якісний результат – це риса, притаманна Аграрній партії», – каже Олександр Чекригін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *