У Тростянецьку громаду, що на Вінниччині, об’єднуються два населені пункти – селище Тростянець та село Демидівка. На вибори 29-го квітня Аграрна партія висуває там 24 кандидати із 26-ти.

Головні завдання, які ставить перед собою місцева команда, – створення робочих місць, – розповідає під час зустрічі з лідером Аграрної партії Віталієм Скоциком голова районної партійної організації Юрій Солодкий.

«Якщо бідний із бідним об’єднаються, багатими вони не стануть. Забезпечення фінансової незалежності громади – запорука її процвітання. Тому для нас головне – створення робочих місць у селах, розвиток виробництва», – зазначив Юрій Солодкий.

 

 

 

 

30546995 10213780165010843 996321252 o

«У місцевих органах влади вже понад 2 роки працюють депутати від Аграрної партії: двоє – в селищі Тростянець та восьмеро – у селі Демидівка. Вони встигли довести ефективність своєї роботи та здобути підтримку людей, однак у депутатів громади буде значно більше повноважень і можливостей», – говорить голова Вінницької обласної організації Аграрної партії Сергій Гуцол.

30232977 10213780162130771 1705812035 o

«Громади напряму працюють із державним бюджетом, у них немає посередників – районної та обласної рад, але разом із тим на них повністю лягає відповідальність за всю соціальну сферу, яка є в громадах. Тому від професіоналізму їхнього керівництва залежатиме дуже багато. Ми ведемо за собою людей, які дійсно працюють чесно та сумлінно, і прагнемо відродження України, бо назвати це відбудовою замало – нам потрібно наново все будувати, але ми маємо достатньо для того, щоб держава жила успішно, головне правильно користуватися своїми ресурсами», – зауважив Сергій Гуцол.

Під час зустрічі з медичним колективом місцевої лікарні лідер Аграрної партії Віталій Скоцик наголосив, що система охорони здоров’я залежатиме від результатів майбутніх виборів.

30550209 10213779542955292 1067282672 o

«За час незалежності в Україні не збудували жодного медичного інституту. Кількість лікарів за цей період зменшилась на третину, медсестер – наполовину. Кількість лікарень теж скоротилася удвічі. І нинішня медична реформа продовжує знищення медицини. Всі роки представники олігархічних проектів, які змінювали один одного при владі, про медицину не думали. Можновладці ж в Україні не лікуються! В умовах децентралізації керівництво громади – головна інстанція, яка розв’язуватиме питання забезпечення лікарень. Голосуйте за тих, кого хвилюють життя людей та їхнє здоров’я, хто дійсно дбає про свій населений пункт, а не думає, як би нажитися», – зазначив Віталій Скоцик.

Влада покинула напризволяще і виробництво, – розповідають працівники Тростянецької меблевої фабрики, розташованої в селі Ободівка.

«У Польщі виробникам меблів за створення робочих місць держава компенсує 30% від вартості обладнання. А у нас із нашою податковою системою, корупцією під час закупівлі сировини та дорожнечею енергоносіїв виходить, що кожне додаткове робоче місце – збиток. Ми не закриваємось лише тому, що чекаємо, коли влада все-таки зміниться, і там будуть люди, зацікавлені у розвитку виробництва», – говорять співробітники.

На підприємстві працює близько 200 осіб, середній вік яких – 30 років. Багато хто з них їздив на заробітки до Польщі, однак повернувся назад, отримавши змогу працювати вдома.

Під час візиту на Вінниччину лідер Аграрної партії також поспілкувався з колективом тваринницького комплексу в селі Капустяне та зустрівся з місцевими командами футболістів і волейболістів, яким навіть провів невеличкий майстер-клас.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fagropartymk%2Fposts%2F158619688141273&width=500″ width=”500″ height=”465″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allow=”encrypted-media”></iframe>

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *