Аграрна партія України у глибокій жалобі з приводу смерті Дмитра Костянтиновича Моторного – відомого вітчизняного аграрія, одного із засновників сучасного агробізнесу в України, мудрого політичного діяча, народного депутата двох скликань, двічі Героя Соціалістичної Праці та Героя України, члена Ради Героїв аграріїв Аграрної партії України, заступника голови Херсонської обласної організації Аграрної партії.

Серце Дмитра Костянтиновича було віддане Україні, рідному краю та улюбленій справі, якій він присвятив усе своє життя. Він віддавав усі свої сили для розвитку аграрного сектору та розв’язання проблем соціального характеру. У своїх віршах Дмитро Костянтинович неодноразово закликав до єднання аграріїв країни:

Сьогодні треба об’єднатись, створить селянський моноліт,

З любов’ю до землі і праці селяни зможуть здивувати світ!

Життєвий шлях Дмитра Костянтиновича — яскравий приклад величі людини праці та обов’язку. Він був Людиною, у якої тисячі українців-хліборобів завжди могли отримати допомогу або просто мудру пораду.

Дмитро Костянтинович завжди вболівав за благо рідного краю і земляків. Як досвідчений господарник, голова ради приватно-орендного кооперативу «Зоря» дбав не лише про матеріальний добробут рідного села Чорнобаївка, а й про культурне та духовне процвітання краю.

Україна втратила великого і мудрого аграрія, але вічною про нього буде пам’ять. У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Дмитра Костянтиновича назавжди збережеться в наших серцях. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у своїх Небесних оселях.

 

Вічна пам’ять!

Голова Аграрної партії України                                     Віталій Скоцик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *