Вчора, 7 травня 2018 року ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни та колишніх в’язнів концтаборів в селах Баратівської та Горохівської сільської ради на Снігурівщині з Днем Перемоги привітали місцевий фермер та голова Снігурівської районної організації Аграрної партії України Олександр Клепач, а також голова Горохівської сільради Валерій Бійчук.
“Завтра, 9 травня, разом з головою сільради Оленою Ящук плануємо привітати ветеранів Суворської сільради зі Святом Перемоги! Наша увага та підтримка – це найголовніше для людей, які боролись за те, щоб ми з вами могли жити у вільній країні”, – відзначив Олександр Клепач.
Сьогодні, 8 травня, представники Аграрної партії Олег Сергеюк та Ігор Зіньковський також привітали ветеранів та учасників бойових дій в м. Снігурівка, яких залишилося, на превеликий жаль, в місті лише четверо. Хлопці завітали до Костюка Володимира Овдійовича, Галагуза Олексія Опанасовича, Мацюти Віктора Михайловича та Середи Григорія Корнійовича, вручивши ветеранам продуктові набори та вітальні листівки.
“Бажаємо всім ветеранам міцного здоров’я, довголіття. І дякуємо! Дякуємо за героїзм та подвиг, за перемогу, за мирне небо над нашими головами та майбутнє наших дітей”, – відзначив Олег Сергеюк.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *