Понад 8000 кілометрів, 15 областей, сотні молодих людей, заряджених змінювати країну на краще, і чітка стратегія розвитку – і все це за 1 місяць! Всеукраїнський проект Молодіжного крила Аграрної партії #AgroMolodFlight навіть перевершив очікувані результати!

«Ми з командою об’їхали всю Україну – зі сходу на захід, з півночі на південь, – аби знайти й об’єднати молодих ентузіастів. І нам удалося! Ми побачили, що регіони нашої великої країни зовсім не різні, а радше різноманітні. У кожного свій колорит, але і на Донеччині, і в Івано-Франківську, в Сумах і в Одесі, в Черкасах і в Рівному – всюди люди однаково люблять і вірять в успішну Україну. І саме зараз надважливо консолідувати цей заряд ентузіазму. В сучасних політичних реаліях це можливо тільки на базі дійсно ідеологічної політсили», – розповідає член Політичної ради, голова Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії Анна Мадей.

У рамках проекту #AgroMolodFlight молоді активісти в усіх куточках України підписали Меморандум про наміри Молодіжного крила Аграрної партії.

«Давайте на власному прикладі покажемо, як можна змінювати країну на краще. Ми переконані, що зараз потрібно докласти максимум зусиль для того, аби зупинити війну на сході України, змінити виборче законодавство, створити потужну базу переробної промисловості, реанімувати медицину, освіту, якісно завершити земельну реформу. Молодь має бути забезпечена робочими місцями, слід створити умови для її самореалізації. Це залишить нас із вами в Україні, і нам не потрібно буде втікати за кордон», – ідеться в документі.

Команді наших молодих однопартійців удалося зміцнити структуру Молодіжного крила партії, запустити низку всеукраїнських проектів та закласти основу напрацюванню якісного молодіжного законодавства.

«Вже у вересні ми збираємо робочу групу для напрацювання законодавчих ініціатив із молодіжної політики. До роботи залучаємо провідних юристів, аналітиків, політологів, молодих активістів, громадських діячів з усієї України. Уже зараз можна чітко говорити про те, що молодіжне законодавство в нашій державі часто виписано й гарно, але абсолютно відсутні або просто недієві механізми втілення якісних ініціатив. Під час круглих столів, дискусій, суспільних обговорень ми і знайдемо відповідь на питання “як?”. Що досі ніхто не зробив за 27 років незалежності», – зазначає заступник голови Ради з питань молодіжної політики Аграрної партії Георгій Лаптій.

Нагадаємо, сьогодні Молодіжне крило Аграрної партії – це десятки організацій, тисячі молодих активістів, громадських діячів по всій Україні. І головна мета – пошук, підтримка і створення умов для самореалізації активної, талановитої молоді в кожній області, кожному місті, селі та селищі. Для цього наші молоді однопартійці активно співпрацюють з органами студентського самоврядування, громадськими організаціями та молодими активістами.

Молодіжне крило Аграрної партії створює простір для поширення й реалізації ідей, які дійсно працюють. Також наша молодь напрацьовує ефективні законодавчі ініціативи з молодіжної політики.

Досить блукати і розчаровуватися! Приєднуйся до Молодіжного крила Аграрної партії та разом будуймо державу нашої мрії! Розправ крила – полетіли з нами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *